Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Dzieci » Jak wybrać prezent dla niemowlaka?

Jak wybrać prezent dla niemowlaka?

autor: kodomo | artykuł do pobrania

zamieszczono: 27.02.2014 21:25, przeczytano razy: 458, słów: 303


Wybierając się do rodziny lub znajomych, którzy posiadają małe dzieci, zawsze chcemy czymś obdarować najmłodszych gospodarzy. Jeśli nie mamy własnych dzieci, może być nam ciężko określić co takiego może wywołać uśmiech na buzi Malucha.


Wybierając się do rodziny lub znajomych, którzy posiadają małe dzieci, zawsze chcemy czymś obdarować najmłodszych gospodarzy. Jeśli nie mamy własnych dzieci, może być nam ciężko określić co takiego może wywołać uśmiech na buzi Malucha.

Zdecydowanie najbardziej uniwersalnymi i pewnymi podarunkami będą ciuszki w tradycyjnym kroju, bezpiecznym kolorze. Często jednak jest tak, że ubranek dzieci mają za dużo i kolejne mogą nie być potrzebne. Poza tym nie oszukujmy się, z odzieży bardziej mogą cieszyć się rodzice niż dzieci. Dla szkrabów idealne są zabawki. Te z pewnością sprawią, że dziecko będzie zajęte przez najbliższe kilka godzin i pozwoli nam wypić kawę, zjeść ciasto i porozmawiać.Jednakże taka zabawka szybko może się dziecku znudzić.

Z reguły więcej frajdy Maluchowi sprawiają miski, butelki, kartony, którymi mogą bawić się bez przerwy, niż np. kolorowy, plastikowy pajacyk. Najlepszym sposobem na zakup trafionego prezentu, to skonsultowanie go z rodzicami. Może się okazać, że dziecko w danym momencie potrzebuje pieluszki, chusteczki, kremy, deserki. Być może będzie to zapotrzebowanie na produkty trwalsze, takie jak pościel, kocyk. Zwłaszcza w przypadku tych najmłodszych doskonale sprawdza się kocyk dla niemowlaka np. wykonany z minky. A może uda nam się obdarować dziecko fajną poduszką, która będzie mu towarzyszyła przez całe dzieciństwo, a może i zostanie spakowana do kartonu gdy nadejdzie czas przeprowadzki dorosłego już dziecka do własnego mieszkania.

Taki prezent byłby z pewnością i trafiony, i dobrze zapamiętany.

Dlatego wybierając się w gości zastanówmy się jak bardzo zależy nam na radości obdarowywanego, małego domownika. No i oczywiście czy sami chcemy czuć satysfakcję z trafionego prezentu.

o Autorze

Anna Karnowska, kodomo.pl  Artykuły dla Dzieci oraz Mam !!!powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

5.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader