Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Dzieci
Czy zabawki dźwiękowe wpływają na rozwój dziecka?

Wybierając zabawki dla dzieci zwraca się zwykle uwagę na ich wygląd, na to czy są dostosowane do wieku dzieci, oraz czy posiadają niezbędne atesty, świadczące o tym, że dziecko może się daną zabawką bezpiecznie bawić...


Jak nauczyć dziecko korzystania z nocnika lub toalety?

Nauczenie dziecka załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych do sedesu jest nie lada wyczynem. Dziecko w pewnym stopniu się usamodzielnia a rodzice są dumni ze szkraba. Odstawienie pieluszki wcale nie jest łatwym zadaniem i wie to doskonale każdy rodzic.


Tanie zabawki dla dzieci - na co zwracać uwagę?

Sklepy z tanimi zabawkami stają się coraz bardziej popularne. Niestety, wraz z niską ceną idzie również niska jakość oraz niebezpieczeństwo, że dany produkt może zagrażać zdrowiu naszego dziecka.


Wpływ zabaw na rozwój dziecka

Małe dzieci cały czas poznają nowe rzeczy i odkrywają nieznany dotąd świat. Podczas zabawy uczą się jak utrzymywać równowagę i ćwiczą zdolności manualne. Naturalną rzeczą jest, że są bardzo żywiołowe i wszędzie ich pełno.Organizacja festynów

Pomimo kilkunastu centymetrów śniegu, zamarzniętych wzorów na szybach z okazji pierwszego dnia wiosny i wyjątkowo niewiosennej atmosfery, cały czas mamy nadzieje, że ciepłe dni jeszcze nadejdą. Przy kubku gorącej herbaty zastanawiam się nad organizacją festynu.


Ubranka dla dzieci wczoraj i dziś

Wiele zmieniło się w dziedzinie odzieży niemowlęcej od czasu, gdy sami byliśmy dziećmi. Czasy, gdy ubranka dziecięce były po prostu niedostępne odeszły do lamusa.


Niemowlę i wizyta u pediatry - co zabrać ze sobą na wizytę u lekarza?

Wizyta u pediatry z niemowlęciem to poważne przedsięwzięcie logistyczne dla rodziców. Trzeba wszystko zaplanować wcześniej bo z małym dzieckiem u boku często grozi nam spóźnienie się na umówioną wizytę.


Polecana niania wybija się z tysiąca ogłoszeń

Nikt z nas nie lubi podejmować kluczowych decyzji, opierając się jedynie na niesprawdzonych informacjach. Jest to o tyle trudne, że w momencie, gdy wybory te mają dotyczyć opieki nad dzieckiem – kwestia odpowiedniego wyboru jest wyjątkowo ważna.


Sklep internetowy dla najmłodszych.

Dziś skompletowanie wyprawki dla dziecka może być bardzo proste. Sklep internetowy dla dzieci jest doskonałym punktem do robienia wszystkich zakupów dla jeszcze nienarodzonych dzieci - od odzieży przez akcesoria, na dziecięcych akcesoriach kończąc.


Samochód a dzieci

Dzieci kochają podróże, i te dalekie wakacyjne, i te bliskie. Z Tatą po zakupy do sklepu ,czy na spacer do parku – podróże to wielka frajda dla maluchów i okazja do poznania otaczającego ich świata.


Zimowa pora – czas na spacer

Zima to idealny czas na spacer z Twoim dzieckiem, czasem chłodniejsze a czasem cieplejsze dni – bez względu na pogodę, czy spacer może poprawić samopoczucie?


Dziecko na swoim

Pierwszym krokiem do niezależności naszego malucha jest jego przeprowadzka do osobnego łóżka. Im wcześniej to zrobimy, tym łatwiej będzie dziecku oswoić się z tą sytuacją.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader