Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » 5 ciekawych pomysłów na prezent dla dziewczyny

5 ciekawych pomysłów na prezent dla dziewczyny

autor: bunitas | artykuł do pobrania

zamieszczono: 17.03.2014 13:32, przeczytano razy: 619, słów: 370


Mówi się, że w związku największe znaczenie ma miłość, wzajemny szacunek i zaufanie. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że raz na jakiś czas warto wzbogacić relacje pomiędzy partnerami wręczając gustowny prezent.


Dziewczyna z pewnością nie będzie w stanie ukryć zadowolenia z tego tytułu, aby jednak liczyć na jej satysfakcję, należy spełnić pewien warunek. Prezent powinien być naprawdę gustownych, choć jednocześnie wcale nie musi być rozwiązaniem drogim. Jakie propozycje są zatem w szczególny sposób warte analizy?


Biżuteria
Podobno najlepszym przyjacielem kobiety jest diament, jeśli jednak nie dysponujemy portfelem wypchanym po brzegi, możemy zdecydować się na skromniejszy upominek. Biżuteria dostępna jest w bardzo dużym wyborze, a jej ceny wcale nie muszą martwic. Pamiętajmy jednak, że każda dziewczyna ma swoje preferencje w tym zakresie, przed wyborem biżuterii nie wolno więc zapominać o dyskretnych konsultacjach.


Bielizna
Wbrew pozorom, dziewczyny nie kupują bielizny tak często, jak by chciały, z pewnością więc ucieszą się, gdy zostaną wyręczone przez partnera. W tym przypadku warto jednak pamiętać o tym, że kupowanie rozwiązań najtańszych nie jest mile widziane, zazwyczaj bowiem nie zachwyca również ich jakość. Warto tez zastanowić się, czy związek jest już na takim etapie, na którym wręczenie bielizny nie wywoła oburzenia.


Bombonierka
Nawet, jeśli dziewczyna stale się odchudza, wręczenie jej słodkiego upominku nie powinno jej zmartwić. Oczywiście, wręczając bombonierkę należałoby powstrzymać się od ewentualnych złośliwych komentarzy. Nie zaszkodzi również, jeśli zdecydujemy się na słodycz mniej konwencjonalną tak, aby przekonać partnerkę, że włożyliśmy nieco wysiłku wybierając prezent.


Kwiaty
Niektórzy mężczyźni uważają, że wręczenie kwiatów ukochanej jest pomysłem na tyle banalnym, że nie wypada po niego sięgać. Okazuje się jednak, że dziewczyny wcale nie są aż tak radykalne. Wiązanka zawsze jest w stanie je zachwycić, można przy tym wręczać ją tak z okazji jakiegoś święta, jak i bez jakiegokolwiek powodu.


Kolacja
A może wręczyć dziewczynie prezent niematerialny? Nie musi być to wcale ręcznie zdobiona szkatułka na biżuterię zwłaszcza, jeśli nie mamy doświadczenia w praktycznym stosowaniu techniki decoupage. Niekiedy wystarczy przygotowanie kolacji albo posprzątanie mieszkania, aby dać odczuć pani serca, że jest kimś wyjątkowym.

o Autorze

Magdalena Brodnicka - specjalistka w zakresie content marketingupowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader