Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Ludzie
Mój jest ten kawałek podłogi...

„Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie więc co mam robić…” – słowa tego utworu zespołu Mr. Zoob są nam doskonale znane. Świetnie oddają też sens historii naszego bohatera. Marek mieszka we Wrocławiu. Kupił mieszkanie na jednym z wiekowych osiedli.


Jaki Ja, taki mój dom

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak powinien wyglądać Twój dom? Nie chodzi nam o kształt, liczbę pięter, czy decyzję dotyczącą włączenia garażu w bryłę budynku czy nie. Chodzi nam przede wszystkim o to, jakie dekoracje może zawierać, co może go zdobić.


Jak poznali swoje żony?

Przyszłe małżeństwa najczęściej poznają się w szkole, na studiach albo po prostu znają się z dzieciństwa. Czasami ludzie, którzy później przysięgają sobie wierność, poznają się dzięki wspólnym znajomym. Są jednak pary, które mają do opowiedzenia naprawdę ciekawe historie.


O wyższości domu nad mieszkaniem

Każdy z nas marzy o własnych czterech kątach, gdzie spokojnie będzie mógł żyć wraz ze swoją rodziną. Kiedy przychodzi czas realizacji tego marzenia często zastanawiamy się co wybrać – mieszkanie w bloku czy domek jednorodzinny? Wałkujemy wszystkie za i przeciw każdej z opcji.Przygoda z mieszkaniem na wrocławskiej ziemi

Pochodzę z małej miejscowości i całe dotychczasowe swoje życie spędziłem żyjąc w domku jednorodzinnym na wsi. Dopiero studia we Wrocławiu i mieszkanie w akademiku dały mi posmak życia w wielkim mieście. Po zakończeniu studiów postanowiłem kupić mieszkanie we Wrocławi.


Gdzie może mieszkać student we Wrocławiu

Studia to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu młodego człowieka. Z jednej strony wolność, robienie tego na co ma się ochotę, z drugiej brak zobowiązań, zmartwień dnia codziennego. Zanim jednak rozpocznie się ten cudowny czas trzeba zadbać o swój byt.


Męskie i damskie alkohole

Alkohol alkoholowi nierówny. Rodzajów i gatunków alkoholi jest całe mnóstwo. Na dodatek każdy ma bardzo indywidualny gust. Jednak istnieje pewna zależność między preferencjami a płcią.


Ślub i wesele: Co wypada, a co nie?

Wesele to nie jest jakaś potańcówka ani kolacji u cioci na imieninach. Podczas przyjęcia weselnego obowiązują pewne reguły, których złamanie grozi zepsuciem zabawy innym gościom, ostrą krytyką lub znalezieniem się w niezręcznej sytuacji.


Człowieczy los…

Istnieje teoria mówiąca o tym, że całe życie człowieka oparte jest na numerach i  datach, że żądzą nami cykle i to one decydują jaki los jest nam pisany. Czy ta teoria jest prawdziwa? Trudno o tym decydować. Spróbujmy jednak przyjrzeć się jej założeniom, przesłaniom.


Urodziny u rodziny

Nie zawsze trzeba obchodzić urodziny w gronie wielu znajomych na szalonej imprezie. Niektórzy wolą kameralny klimat. Dlatego przyjęcie urodzinowe może odbyć się w domu, tylko w gronie bliskiej rodziny.


Nie siedź w domu - zagraj w bingo!

Jak tylko doczytasz ten krótki tekst do końca, powinieneś natychmiast zaplanować najbliższy dzień lub weekend na świeżym powietrzu. Szkoda czasu na siedzenie w domu.


Impreza piracka? Tak!

Nie od dziś wiadomo, że imprezy tematyczne są najlepsze – ludzie zaczynają być tak kreatywni, że nikt by się tego po nich nie spodziewał. Popularne są imprezy w stylu lat 20., kicz party, retro party, PRL.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader