Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:LudzieDzieciństwo kiedyś i dziś

Dowodem tego, że czasy się zmieniają jest przykład dzieciństwa. Kiedyś dzieci za „karę” nie mogły wyjść na podwórko by wyszaleć się z rówieśnikami. A dziś?


Niechciane natręctwo

W sklepie, autobusie, metrze czy na ulicy. Wszędzie tam, gdzie bierzemy czynny kontakt ze społeczeństwem jesteśmy narażeni na wścibskich natrętów. Najbardziej skazane są na to panie.Zamiast kwiatów… pomysły na upominki do prezentów ślubnych

Wręczanie kwiatów parze młodej z roku na rok staje się coraz mniej popularne. Obecnie ‎można zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na wręczanie odrobinę bardziej ‎praktycznych upominków, które mogą idealnie spełniać swoje funkcje nawet przez wiele lat.


Jak samodzielnie zorganizować przyjęcie komunijne?

Od pewnego czasu przygotowywanie tradycyjnych przyjęć z okazji Pierwszej Komunii zaczyna łudząco przypominać organizację hucznych wesel. Imprezy są coraz bardziej wystawne, a prezenty coraz droższe.


5 ciekawych pomysłów na prezent dla dziewczyny

Mówi się, że w związku największe znaczenie ma miłość, wzajemny szacunek i zaufanie. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że raz na jakiś czas warto wzbogacić relacje pomiędzy partnerami wręczając gustowny prezent.


Menu na chrzciny

Jeżeli chcą Państwo zorganizować przyjecie z okazji chrzcin dziecka, kilka poniższych rad pomoże skomponować bardzo dobre menu. Zadowoleni goście to udana impreza.Lepiej pracować czy wyjechać na wakacje?

Na tegoroczne wakacje wyjedzie ponad 16 mln Polaków, z czego większość to osoby młode w wieku 18-29 lat. Jednak wakacje to nie tylko okres wypoczynku, ale też okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Ilu z nich się na to zdecyduje i czy warto?


Misja - prezent ślubny

Przeszukaliśmy Internet i zebraliśmy wszystkie pomysły na prezent ślubny w jednym miejscu. Wybierz z nami wyjątkowy podarek dla nowożeńców! Jedni je kochają, a inni nienawidzą, lecz nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. Nie, nie mówimy tu o gwiazdach show-biznesu, ale o weselach.


Jaka będzie przyszłość „pokolenia straconych”?

Młodzi, wykształceni, znający języki obce, ale bez pracy. Mówią o nich „pokolenie straconych”. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Czy winna jest ciężka sytuacja gospodarcza czy też samo podejście młodych osób do życia? 


Ile wydajemy na kulinarne przyjemności?

Szybkie tempo życia, stres oraz brak czasu mają swe odzwierciedlenie w codziennym rytmie życia. Restauracje oraz puby traktujemy nie tylko jako miejsce dobrego jedzenia, ale również okazję do zacieśnienia rodzinnych i towarzyskich więzi.


Na czym polega działalność hospicjum?

Głównym zadaniem hospicjów jest wsparcie osób nieuleczalnie chorych w zakresie opieki medycznej i psychologicznej w ostatnim okresie życia. Wszelkie działania opieki paliatywnej mają na celu zmniejszenia lub bólu oraz poprawę jakości życia pensjonariuszy.


Prawa człowieka

Prawa człowieka są bezpośrednim prawem każdego pojedynczego członka ludzkiej społeczności jak i obowiązkiem wspólnoty państwowej w stosunku do owej jednostki.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader