Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Kultura-i-sztuka » Malarstwo » Reprodukcje obrazów na płótnie

Reprodukcje obrazów na płótnie

autor: miloszgadz | artykuł do pobrania

zamieszczono: 10.04.2010 19:57, przeczytano razy: 1070, słów: 271


Reprodukcje obrazów na płótnie to coraz to częstszy widok w polskich domach. Dzieje się tak głównie dlatego, że reprodukcje są ogólnodostępne w sklepach z obrazami oraz są piękne. Ponadto taka reprodukcja jest o wiele tańsza od oryginału.


Reprodukcje obrazów na płótnie wciąż cieszą się niemałą popularnością. Coraz to nowe techniki i technologie, sprawiają bowiem, że są tworzone w oryginalny sposób, idealnie pasując do każdego wnętrza. Coraz więcej sklepów z obrazami oferuje dzieła powstałe z cyfrowych wydruków zdjęć, artystów, grafików oraz malarzy, drukowanych na znakomitej jakości płótnach (na przykład włoskich), a następnie naciągniętych na krosna malarskie. W ten sposób powstałe reprodukcje obrazów są już gotowe do powieszenia na ścianach, bez konieczności oprawiania ich w ramy. Tego typu reprodukcje obrazów na płótnie są niezwykle powszechne. Możemy wybierać spośród najróżniejszych kategorii malarskich oraz autorów, których najbardziej cenimy. Wiele sklepów z obrazami oferuje także ciekawe rozwiązania, jak na przykład konkretne zdjęcie na płótnie (na przykład bliskiej osoby).

 

Taki obraz może wówczas być doskonałym prezentem urodzinowym czy imieninowym, bądź z innej okazji. Popularnością cieszą się także od niedawna obrazy olejne oraz tak zwane reprodukcje wypukłe. Tego typu reprodukcja obrazu na płótnie jest chyba najbliższa oryginałowi. Obraz pokrywa się dodatkową warstwą werniksu, która dodaje obrazowi głębi. Technika ta nie jest zbyt droga, jeśli więc chcemy mieć w domu obraz bliski oryginałowi, warto z niej skorzystać
i kupić właśnie reprodukcję wypukłą. Sklep z obrazami możemy zatem odwiedzić, gdy szukamy obrazów do naszych wnętrz, bądź jeśli chcemy obdarować oryginalnym prezentem bliską nam osobę.

o Autorze

Reprodukcje obrazów na płótnie tylko w GaleriaCanvaspowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader