Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Kultura-i-sztuka » Fotografia » Sesje przedślubne - czy warto?

Sesje przedślubne - czy warto?

autor: wobiektywie | artykuł do pobrania

zamieszczono: 21.03.2014 14:41, przeczytano razy: 621, słów: 360


Profesjonalny fotograf to jeden z elementów układanki, która musi ułożyć się w całość w dniu Waszego Ślubu. Tym i kolejnymi artykułami chcemy Wam pomóc by ten wyjątkowy dzień zapisał się w Waszej pamięci jako jeden z najpiękniejszych dni Waszego życia.


„No i stało się! Bierzemy ślub! Salę na wesele mamy już wybraną no i orkiestrę bo to najważniejsze by goście byli najedzeni i dobrze się bawili. U księdza już byliśmy – będzie z górki. Z zespołem pozostała już tylko do podpisania umowa, pozostał fotograf – coś się wybierze, w necie tyle ofert…”

Przed takim zadaniem staje wiele par, które przygotowują się do (jak do tej pory) najważniejszego wydarzenia w życiu – ślubu. Przeglądając oferty fotografów w sieci, porównując propozycje cenowe za ich usługi dochodzicie do wniosku, że oferty te są trudne do porównania – no i macie racje. Każdy fotograf na ślub przygotował ofertę chcąc przyciągnąć Was do siebie, licząc na to, że to właśnie ich oferta będzie odpowiadała Waszym oczekiwaniom.

Wybraliście fotografa, wiecie z ilu zdjęć będzie się składał album i ile zdjęć na płycie będzie z Waszego ślubu ale zastanawiacie się jeszcze, czy zdecydować się na sesję przedślubną? W naszej pracy wielokrotnie spotykaliśmy się z opinią, że taka sesja niczemu nie służy, że jest to strata czasu. Ale wystarczy posłuchać opinii osób, które na takie sesje plenerowe się zdecydowały. Te 2 godziny na kilka dni lub tygodni przed ślubem pozwoli Wam w pełni oswoić się z obecnością fotografa i jego „oka” aparatu, pokarze że nie ma się czym stresować a „bycie w centrum” uwagi może być naprawdę przyjemne.

Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, iż wybrany przez Was fotograf ma również możliwość poznania Was bliżej, rozpoznaniem stopnia poczucia humoru. Fotograf takie doświadczenia z pewnością wykorzysta w dniu ślubu, gdy na chwilę przed wejściem do kościoła poziom Waszego stresu wzrasta. Wystarczy jedno krótkie hasło by wszystko wróciło do normy, a Wasze twarze rozpromieniły się na nowo.

Liczymy, że choć trochę przybliżyliśmy Was do podjęcia właściwej decyzji co do wyboru odpowiedniego fotografa na ślub oraz opcji pakietu jakimi będzie ów fotograf dysponował .

o Autorze

Marek Scherner
Z wykształcenia logistyk, z zamiłowania Fotograf bo kocham uwieczniać to co wkoło mnie się dzieje.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader