Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


FotografiaTradycyjny album czy fotoksiążka dla młodej pary

Wykonać zdjęcia na ślubie i co dalej? Dwa rozwiązania na stworzenie niezapomnianej pamiątki ze ślubu. Dwa sposoby na unikalną prezentacje ślubnych zdjęć.  Obydwa rozwiązania mają swoje plusy, ale co wybrać?


Zdjęcia ślubne – na płycie czy jednak w albumie?

Organizujecie swoje dzień - swoje wesele. Podejmujecie wiele decyzji by dopiąć na ostatni guzik wszystko co istotne w tym dniu. Poniższy artykuł przedstawi Wam, na co zwrócić uwagę negocjując cenę za usługę u fotografa, który będzie obsługiwał Waszą uroczystość.Sesje przedślubne - czy warto?

Profesjonalny fotograf to jeden z elementów układanki, która musi ułożyć się w całość w dniu Waszego Ślubu. Tym i kolejnymi artykułami chcemy Wam pomóc by ten wyjątkowy dzień zapisał się w Waszej pamięci jako jeden z najpiękniejszych dni Waszego życia.


W jaki sposób zostać fotografem?

Wydawałoby się, że zawód fotografa jest całkiem prosty. Wystarczy zainwestować w dobrą lustrzankę, trochę poćwiczyć wykonywanie zdjęć i gotowe…. możemy ogłaszać się jako fotograf. Nic bardziej mylnego! Aby zostać dobrym fotografem, potrzeba lat praktyki a przede wszystkim pasji.


Najlepszej jakości aparaty do zdjęć

Zdjęcia to wspaniała forma uchwycenia danej chwili na wieczną pamiątkę. Dlatego każdy albo prawie każdy posiada osobisty aparat fotograficzny do celów prywatnych.


Jak robić profesjonalne zdjęcia?

Pewnie większość z was zapomniała już o aparatach na kliszę, które miały tylko dwa guziki- do włączenia/ wyłączenia oraz do wykonania zdjęcia a obsługa ich nie wymagała większej wprawy. Trzeba było tylko pamiętać, by nie robić zdjęcia pod światło.Z cyklu: pomysły młodych par - sesja ślubna w ogrodzie

Pary, które planują swe zaślubiny w okolicach kwietnia i maja, liczą na piękną, wiosenną pogodę oraz na możliwość urządzenia sesji zdjęciowej w plenerze.


Przygotowania przedślubne

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej młodej pary. Czy ma charakter religijny czy świecki na zawsze zmienia Wasze życie. O tym czy będzie to miły dzień, który na zawsze zostanie w pamięci, czy droga przez mękę zależy od Was. Jak jak to zrobić by dobrze się zorganizować przed ślubem i o niczym nie zapomnieć? Przeczytaj kilka porad z tym związanych.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader