Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Film10 Twardzieli amerykańskiego kina i ich wzrost

Zastanawialiścię się kiedyś jacy wysocy są "najwięksi" twardziele amerykańskiego kina tacy jak Sylvester Stallone, Arnold Scchwarzenegger, Bruce Lee czy Chuck Norris.


Mądra śmierć na ekranie

Gdzie jest granica między człowiekiem a preparatem formalinowym? Czy można świadomie się przygotować do własnej śmierci i zmierzyć z jej fizyczną dosłownością? Te pytania stawia Marcin Koszałka w dokumencie, ukazującym przygotowywania się do śmierci aktora – Jerzego NowakaPrzewrócę się albo coś? To ja za swoje się przewrócę!

Cytaty z dokumentu Ewy Borzęckiej są bardzo soczyste i nieśmiertelne. Film "Arizona" to z zabawny ale i tragiczny portret społeczności, osieroconej przez dawny ustrój. W popegeerowskiej wsi Zagórki, jedyną przepustką do chwil szczęścia i beztroski jest tanie wino.


"Kac Vegas": opowieść o facetach, męskich alkoholach, kumpelskich przygodach

Na dwa dni przed ślubem Doug zabiera najlepszych kumpli oraz przyszłego szwagra do Las Vegas – cel jest jasny – super zabawa w męskim gronie. Ostatnia, nim bohater imprezy złoży małżeńską przysięgę i tym samym zostanie „usidlony”.


Nie przyjmuj zaproszenia na drinka… Recenzja filmu "Dziewczyna z tatuażem"

Film powstał w oparciu o bestsellerową książkę – o pierwszą część sagi "Millennium" autorstwa Stiega Larssona, zatytułowaną "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet"


Jak pokazano kulturę picia wina w filmie "Pod słońcem Toskanii"?

Pisarka Frances ma dość życia w rozkrzyczanym, wrogim artystom San Francisco. Marzy jej się odpoczynek w pięknym, spokojnym miejscu. A gdzie może być ładniej, niż we włoskiej Toskanii?Jakie wina pokazano w filmie Dobry rok?

Jest to bez wątpienia historia piękna, romantyczna, ale i dość hedonistyczna, przewrotna. W roli głównej – doskonały aktor z Hollywood – Russel Crowe.


Pomysły na Walentynki: dobry alkohol i dobry film

Co kupić? Co zrobić samodzielnie? Gdzie zaprosić swego partnera, czym podjąć swą partnerkę? To tradycyjne rozterki, jakie dopadają zakochanych przy okazji ich święta. Oto kilka sprawdzonych propozycji – można coś wybrać i z powodzeniem zrealizować.


Alkohol i papierosy w filmach i serialach amerykańskich

Alkohol i papierosy to używki, które pojawiają się w filmach i serialach dość często. Przede wszystkim tych opowieściach, gdzie bohater lub bohaterowie prowadzą hulaszczy tryb życia. Ale to nie reguła.


Hydrozagadka - Andrzeja Kondratiuka

Andrzej Kondratiuk to jeden z bardziej znanych polskich reżyserów, a także scenarzysta, aktor oraz operator filmowy. Jego domeną były filmy niskobudżetowe, w których często wykorzystywał wątki autobiograficzne.


Sekrety Christiny Aguilery

15 listopada br. w Hollywood odbyła się uroczysta premiera musicalu „Burlesque” (polski tytuł „Show”), w którym Christina debiutuje jako aktorka. To jej pierwsza duża rola. Wcześniej grywała jedynie epizody. Tym razem zagrała Ali


Na czym polega fenomen sagi

Będąc gdziekolwiek-czy to w bibliotece czy ulubionej księgarni z każdego konta atakują Nas tytuły sagi Stephenie Meyer
Powered by ArticleMS from ArticleTrader