Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


SoftwareJak wybrać najlepszy program antywirusowy dla użytkownika domowego

Na forach często przewijają się pytania o wybór najlepszego antywirusa na komputer. Nierzadko stają się one iskrą zapalną do gorących dyskusji i przekonywania wyższości jednych rozwiązań nad drugimi.


Kolejny nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny w Polsce

Już niedługo w Polsce otwarte zostanie nowe, ogromne centrum sportowo-rekreacyjne. Wałbrzyski Aqua-Zdrój, o którym mowa, ma składać się z basenów, sali widowiskowo-sportowej, SPA, restauracji i hotelu. Mozilla Thunderbird

 Jest to nowoczesny klient e-mail, który bardzo ułatwia codzienne korzystanie z poczty elektronicznej. Potężne narzędzie oddane użytkownikowi  za darmo na licencji "Freeware".


Restauracje przygotowują się na lato

Trwają ostatnie przygotowania do sezonu letniego. Zbliżające się wakacje i mistrzostwa w piłce nożnej to czas, kiedy wielu restauratorów czeka wzmożony ruch. Jednak większa ilość gości to nie tylko wysokie dochody, ale również więcej obowiązków i ogromny stres pracowników.


Jak zaradzić najczęstszym problemom w organizacji działania firmy?

W każdej działalności, niezależnie od tego czy jest to mała czy średnia firma, a nawet prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, występować mogą problemy związane z siecią komputerów. Absolutną koniecznością jest wprowadzenie działań, które skutecznie im zapobiegną.


Jak działa Anti-Virus?

W tym artykule chciałbym rozważyć podstawowe zasady ochrony są realizowane w różnych programów antywirusowych.Zabierzów - biznesowe serce bije koło Krakowa

Podkrakowski Zabierzów kojarzony jest głównie jako biznesowe zaplecze stolicy Małopolski. Lokalizacja siedziby firmy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego niesie ze sobą duże korzyści dla przedsiębiorców: zwolnienia podatkowe, bezpłatne doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu, dostęp do nowoczesnej technologii. Jak jednak wygląda praca w Zabierzowie z punktu widzenia pracowników?


Jakie przeglądarki internetowe są najbezpieczniejsze?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą prywatną, czy właścicielem mniejszej lub większej firmy, w momencie, gdy korzystamy z internetu, powinniśmy pomyśleć o bezpieczeństwie naszych danych.


Oprogramowanie bez tajemnic - o przydatności e-szkoleń

Każdy nowo zatrudniony pracownik ma przed sobą trudne zadanie. Nagle musi zacząć pracować na oprogramowaniu, które jest mu obce – musi więc nauczyć się szybko z nim współpracować i korzystać z jego możliwości.


Opis systemu Windows Phone

Na rynku telefonów komórkowych trwa prawdziwa wojna o klienta. Producenci robią wszystko, aby ich sprzęty działały świetnie, a to w dużej mierze zależy od systemu operacyjnego.


System elektronicznego obiegu dokumentów

W każdej firmie, codziennie, w obiegu jest mnóstwo dokumentów, czasem kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset. Z tego powodu, czasem trudno nad nimi zapanować, co wprowadza chaos do regularnej pracy.


Historia systemów operacyjnych

Każdy użytkownik komputera korzysta na co dzień z systemu operacyjnego, często nawet nie wiedząc, że tak właśnie nazywa się Windows, którego używa. Przyjęło się, że systemy operacyjne są i działają, dlatego nie trzeba się nimi przejmować.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader