Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Hardware
Jak bardzo jesteśmy uzależnieni od nowych technologii?

Nowe technologie nie tylko coraz bardziej nas od siebie uzależniają – to pod różnego rodzaju sprzęty ustawiamy sobie całe harmonogramy.


Ipad czy Kindle – które urządzenie lepsze do czytania?

Rynek książki elektronicznej rozwija się niezwykle dynamicznie w USA, ale i w Polsce ten sektor z miesiąca na miesiąc nabiera rozpędu.


Tworzymy stronę www: wybieramy serwer

W pierwszym artykule z serii „Tworzymy stronę www” porozmawiamy o tym co to jest serwer i zobaczymy jaki serwer wybrać do naszej strony www.


Laptop do pracy - co powinien mieć?

Coraz więcej osób decyduje się na pracę w domu, co związane jest często z faktem, iż upada mit, że praca, to wykonywanie jakichś czynności na etacie od 8 do 16 pod czujnym okiem szefa. W domu pracują freelancerzy różnej maści – graficy, copywriterzy, dziennikarze.Notebook czy netbook - na co się zdecydować?

Era komputerów przenośnych z pewnością święci teraz swoje triumfy. Ceny tych urządzeń są tak niskie, że może sobie na nie pozwolić nawet przeciętnie zarabiający Polak. Czasem jednak nie wie, jaką podjąć decyzję, jeśli mowa o wyborze między netbookiem, a notebookiem. Jaka jest między nimi różnica?


Czy ultrabooki zrewolucjonizują rynek komputerów przenośnych?

Twierdzi się, że ostatnio coraz popularniejsze ultrabooki zrewolucjonizują rynek IT. Według prognoz Intela do końca tego roku będą stanowiły 40% wszystkich notebooków i przeciętny Kowalski będzie mógł sobie na taki „luksus” pozwolić. Jak jest w rzeczywistości? Czym ultrabooki mają się różnić?


Laptop dla studenta - jak go wybrać?

Jeszcze do niedawna laptop kojarzył się z luksusem, na który pozwolić mogli sobie jedynie biznesmeni. Dziś student, który w jednej ręce trzyma torbę z przenośnym komputerem, a w drugim resztę bagażu nikogo już nie dziwi. Laptop stanowi podstawowe wyposażenie każdego studenta i to już od 1. roku.


Niezbędne akcesoria do iPada

Nie ma już chyba na świecie nikogo, kto nie słyszałby o urządzeniu wprowadzonemu przez nieżyjącego już Steve'a Jobsa – iPadzie. Wkrótce pojawić się trzecia generacja tabletu, który ludzi wykorzystują i do rozrywki, i do pracy. Aby jedno i drugie było łatwe, przydałyby się dodatkowe akcesoria.


Gadżety dla geeka-zmarzlucha

Praktycznie codziennie na rynek wprowadzane są nowe gadżety dla geeków. Niektóre okazują się bardzo przydatne, praktyczność innych to kwestia do kilkugodzinnych dyskusji. Producenci zbadali rynek produktów również zimą, dlatego na tę porę roku przygotowano specjalną grupę gadżetów na USB.


Gadżety gadżeciarzy Apple

Fanów marki Apple często określa się gadżeciarzami, którzy są w stanie zapłacić każdą cenę za nowy produkt tej znanej firmy, nie zważając na możliwości techniczne, czy też porównania z innymi, podobnymi urządzeniami. Oczywiście mają do tego prawo, ale czy zasługują na wcześniej wspomniane miano?


Kindle Fire czy iPad?

W kwietniu 2010 roku coś bezpowrotnie się zmieniło. Oto na rynku pojawiły się urządzenia, które swoją wielkością i funkcjami przypominały mini-komputer. W rzeczywistości jednak okazały się czymś więcej, bo oprócz podstawowych funkcji oferowały również inne, nieznane wcześniej.


Serwis Apple

Artykuł traktuje o usługach informatycznych oraz rynku komputerowym w Krakowie oraz specyfice sprzedaży produktów firmy Apple.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader