Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


HardwareKonsolowy biznes.

Pomysłów na biznes jest naprawdę sporo. Kilka osób na świecie postanowiło, że połączą pracę z ich pasją. Tak powstały firmy, które zapewniają rozrywkę milionom osób na całym świecie. Sony, Microsoft i Nintendo to niewątpliwi potentaci na rynku konsol gier wideo.


Ile kosztują dobre dyski?

Praktycznie każdy dzisiaj posiada w domu już komputer. To co jeszcze kilkadziesiąt lat temu było przeznaczone jedynie dla specjalistów stało się urządzeniem ogólnodostępnym i używanym przez wielu ludzi codziennie nie tylko do pracy, ale również dla zabawy.Sprzęt komputerowy – w sieciówkach czy przez internet?

Jakiś czas temu przez Internet przewalała się kampania oddolna mówiąca o tym, że nie ma nic głupszego w dziedzinie sprzętu komputerowego, niż kupowanie urządzeń i podzespołów w tak zwanych sieciówkach. 


Możliwości współczesnego drukarstwa

Szeroko rozumiane drukarstwo z całą pewnością jest w chwili obecnej bardzo ważną dziedziną dla wielu różnych ludzi – w końcu bez wszystkich osiągnięć związanych z całą tą technologią praca w niektórych branżach byłaby zwyczajnie niemożliwa.


Laptop do grania

Za pieniądze wydane na laptopa można złożyć mocny komputer stacjonarny, na którym uruchomi się każda gra. Ale minusem takiego sprzętu jest brak mobilności. Mając laptopa, można grać nie tylko w domu, ale gdziekolwiek się chce. Jak wybrać tego dobrego?


Co to jest ultrabook?

To tablety miały być najbardziej mobilnymi urządzeniami pozwalające na wykonywanie czynności jak na zwykłym notebooku, ale pojawiły się ultrabooki. To nowa klasa notebooków. Lekkie, cienkie i wydajne.Jak dbać o baterię w laptopie?

O laptopy, jak o każdą elektronikę, należy odpowiednio dbać. Dotyczy to również tego, co kryje się wewnątrz nich. Użytkując baterię w poprawny sposób, można przedłużyć jej żywotność.


Laptop do pracy w terenie, czyli jaki?

Komputery są już prawie w każdym domu w Polsce. Ale czasami istnieje potrzeba zabrania komputera ze sobą. Wtedy oczywiście jest to laptop. Ale to nie może być taki zwykły laptop. Na co zwrócić uwagę wybierając laptopa do pracy w terenie?


PS3 czy Xbox 360?

Konsole do gier cieszą się dużą popularnością. Wiodącymi producentami takiego sprzętu są dwie konkurujące ze sobą firmy: Sony oraz Microsoft. Sony stworzyło PlayStation, a Microsoft Xboxa. Pojawiają się wciąż nowe wersje tych konsol. Najnowsze to PlayStation 3 i Xbox 360.  


Kiedy ostatnio czyściłeś swojego laptopa?

Sprzęt elektroniczny jest bardzo wrażliwy i wymaga odpowiedniego traktowania. Dotyczy to nie tylko sposobu obchodzenia się z nim, ale również czyszczenia go. Jedną z najbardziej eksploatowanych technologii jest sprzęt komputerowy. Jak o niego dbać i jak go czyścić?


Na co zwrócić uwagę przy wyborze laptopa?

Producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w pomysłach, by ułatwić życie użytkownikom laptopów oraz by ich zadziwić możliwościami sprzętu, dodatkowymi funkcjami czy nowoczesnym designem. Nowinki pojawiają się z tygodnia na tydzień. Jak się w nich odnaleźć?


Jak konserwować tusze do drukarek?

Coraz więcej gospodarstw domowych posiada drukarkę, a nawet urządzenie wielofunkcyjne. Mają one służyć głównie uczniom i studentom znajdującym się w domu. W końcu to oni najwięcej drukują i kopiują.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader