Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Gry
Gry dla dzieci rozwijają osobowość

Polskie społeczeństwo starzeje się nieustannie, warto jednak by nowe pokolenia naszych obywateli stały się dumnymi reprezentantami innowacyjnych metod wychowawczych. W tym celu trzeba posłużyć się wszelkimi dostępnymi środkami, takimi jak gry dla dzieci.


Wyczekiwane produkcje MMORPG w roku 2013

Rok 2012 obfitował w premiery nowych produkcji, zarówno od firmy Blizzard jak i NCSoft. Warto więc zastanowić się czy korporacje są w stane zaskoczyć nas czymś nowym w tym roku? A może na rynu MMORPG pojawi się nowa, pełna innowacyjnych rozwiązań firma? Taka jak Gazillion Entertainment.


Gry do ściągnięcia za darmo - jak znaleźć takie w internecie?

W obecnych czasach znalezienie legalnych gier w pełnych wersjach, a do tego w dobrej jakości nie zawsze stanowi łatwe wyzwanie. Coraz więcej stron oferuje gry, jednakże są one dostępne niekoniecznie za darmo, jak i nie wiadomo do końca, na jakich licencjach się one znajdują.


Czy gry mogą być sztuką?

Gry komputerowe są wyjątkowo wyraźnym przykładem współczesnej popkultury. Zrodziły się z niej mając prosty cel: niesienie rozrywki. Zabawa ta miała wiele wymiarów od bardzo prostej, po niezwykle skomplikowaną, mimo wszystko wizerunek gier rzadko wychodził poza czysto rozrywkowy.  Farmerama - kolejna superprodukcja BigPoint

Stopniowe pojawianie się gier społecznościowo-ekonomicznych na znanym prawdopodobnie każdemu internaucie portalu jakim jest Facebook, coraz częściej możemy zauważyć, że producenci standardowych gier na przeglądarkę, również rozpoczynają podbój tej części użytkowników. Jedną z ciekawszych propozycji takich gier przeglądarkowych jest Farmerama, kolejna bardzo ciekawa i innowacyjna produkcja firmy BigPoint.


Fifa 2009

FIFA 09 to gra sportowa o tematyce piłki nożnej. Chyba nie ma w Polsce takiej osoby interesującej się tym właśnie sportem i niesłyszącej o tym produkcie. To już kolejna wersja wydana przez kanadyjską firmę EA SPORTS. W tej części autorzy mniejszą uwagę zwrócili na grafikę, ale większą na fizykę gry, mam na myśli animację strzałów, podań czy interakcji pomiędzy piłkarzami.


Rozrywka na kultowym poziomie.

Na dzisiejszym rynku gier komputerowych mamy do wyboru mnóstwo komercyjnych, wysokiej jakości tytułów. Czy jednak grafizne i multimedialne możliwości naszych komputerów są niezbędne aby zagrać w bardzo dobrą grę?


Diablo - maphack i boty

Diablo 2 to gra komputerowa, opisze; na jakiej zasadzie maphack oraz bot do tej gry poniewaz. wiele oso'b nie wie jak bardzo moz.e u?atwic' nam to gre;.


Nowy Symulator Farmy

Farming Simulator 2011 to kolejna część popularnej serii niszowych symulatorów Farmy 2011 z detalami odtwarzających najdrobniejsze szczegóły rolniczego rzemiosła.


Czy na Metin2 można zarobić?

Można, ale sukces zależy w dużym stopniu od formy sprzedaży i znajomości praw rządzących grą. Nie każdy gracz, który postanowi sprzedawać yang albo wirtualne przedmioty na Allegro osiągnie od razu wysokie zarobki. Światem gry Metin2 trzeba się naprawdę interesować, posiadać naturalny talent do handlowania, pomysłowość, uczciwość i umiejętność swobodnego kontaktowania się z innymi graczami.


Koniec z dziecięcą nudą

"Mamo, nudzi mi się …" - który z rodziców nie słyszał tych słów przynajmniej raz dziennie, a zwłaszcza podczas wakacji, kiedy przedszkola są często zamknięte.


Counter Strike - najpopularniejszy multiplayer w sieci.

CS to gra legenda. Ma miliony swoich fanów, ilość serwerów w sieci sięga blisko miliona. Zachęcamy do gry tylko na najlepszy serwerach. Przeczytaj artykuł i dowiedz się coś więcej.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader