Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


GryRainbow Six Vegas: symulacja oddziału terrorystycznego

W 2006 roku wydano świetną grę komputerową „Rainbow Six Vegas”. Dlaczego warto o niej napisać kilka słów? Powodów jest wiele. Gra była niezwykle widowiskowa i przypominała najlepsze superprodukcje filmowe Hollywood.


Sieciowa zabawa z Evolve

Evolve to najświeższy sieciowy FPS stworzony przez Turtle Rock Studios - twórców serii Left 4 Dead.  Osadzona w realiach science – fiction, kładąca duży nacisk na kooperację strzelanka, napędzana jest przez silnik CryEngine.Bioshock: gra z niecodzienną, rozbudowaną fabułą i pełną swobodą działania

Wiele osób lubiących dobre gry komputerowe z gatunku FPS (First Pershon Shooter - strzelanka z perspektywy pierwszej osoby) z elementami RPG, z pewnością pamięta wydanie kultowej pozycji „Bioshock”.


Niezapomniane krainy z gry Neverwinter Nights 2

Nie było chyba dotąd w historii tak udanego roku dla komputerowego gatunku gier role-playing, jak rok 2006. Na pewno przejdzie on do historii pod względem obfitości wydanych pozycji dla wszystkich fanów.


Powstanie pierwszej kontrowersyjnej gry komputerowej

Oficjalnie uważa się, że w latach 70-tych pojawiła się pierwsza, a potem zaczęły pojawiać się kolejne kontrowersyjne gry komputerowe. Gra wideo „Death Race” wydana w 1976 r. przez Exidy, była pierwszą grą zasługującą na to miano, jaką oficjalnie ogłoszono.


Rozrywka czy szatański wynalazek?

Gry komputerowe to jedna z najpopularniejszych współczesnych form rozrywki. Długie godziny przed monitorem spędzają zarówno młodzi gracze, jak i ci nieco starsi. Grand Theft Auto szokuje świat

Kontrowersja to najlepszy marketing, a seria od Rockstar Games bazowała na tej strategii od samego początku. Prekursorem był niejaki Max Clifford. 


O grach edukacyjnych parę słów

Budować, a nie niszczyć. Uczyć, a nie zabijać - słów kilka o grach edukacyjnych Pragniemy, aby świat przestał patrzeć na gry wideo jak na prymitywną zabawę. 


Middle-Earth: Shadow of Mordor

Gdy kilka tygodni temu oficjalnie zapowiedziano Shadow of Mordor, miałem wrażenie, że graczom udało się złapać Gandalfa za nogi. Świat Władcy Pierścieni, model walki z Batmana, brutalność i eksploracja z Asasyna...Tak dobrego połączenia dawno w grach nie było.


Historia serii gier FIFA

Od zawsze najlepszą rozrywką wśród młodzieży szkolnej i trochę starszej jest rywalizacja. Przeważnie ma ona miejsce na płaszczyźnie sportowej. Jednakże możemy tu rozgraniczyć „rozgrywki podwórkowe”  oraz „rozgrywki wirtualne”.


Darmowe gry mmorpg: Champions Online

W 2011 roku Champions Online pojawiło się w wersji darmowej. Tego samego dnia hordy obrońców pokoju wyległy na ulice i rozpoczęło się temperowanie złych osobników wszelkiego autoramentu. Po pokonaniu Clienta  ja także dołączyłem do walki o miłość i pokój na świecie.


Gry MMORPG cieszące się uznaniem i dużą popularnością

Postęp cywilizacyjny dostrzegany jest w każdej dziedzinie ludzkiego życia, również jeśli chodzi o rozrywkę. Obecnie najchętniej wybieramy aktywność fizyczną lub gry komputerowe, pozwalają nam zapomnieć o troskach i sprawach doczesnych.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader