Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Komputery
Jak zabezpieczyć komputer przed utratą danych?

Każdy z nas, ma na przestrzeni swojego dysku pliki, które są na tyle ważne, że ich utrata była by zdecydowanie katastrofą. Nie każdy z nas, jest na tyle zapobiegliwy, aby tworzyć dodatkowe kopie na przenośnych dyskach, innego rodzaju nośnikach czy chociażby wysyłając je na swojego maila.


Wysyłanie komputera do naprawy?

Są dni, kiedy każdy ma komputer, w rzeczywistości niektórzy z nas mają więcej niż jeden ...


Pogotowie komputerowe, co to takiego?

Pogotowie komputerowe, co tak na prawdę kryje się pod tą nazwą? Czy warto korzystać z tego typu usług?


Awarie systemu Windows - reinstalacja systemu

Podczas pracy przy komputerze, jest wiele rzeczy, które mogą powodować że zacznie on dziwne działać lub ulegnie awarii. W wielu wypadkach nie jest to wina sprzętu komputerowego, zwykle jest to system operacyjny w komputerze. Windows można po prostu działać śmieszne, gdy system operacyjny ulegnie uszkodzeniu. Przeglądarka internetowa nie ładuje stron, niebieskie ekrany, losowe lock-up, lub komputer nie startuje. Wszystkie te sytuacje mogą być spowodowane przez wiele rzeczy w Twoim systemie komputerowym.Komputer to tylko urządzenie

Praktycznie każdy posiada komputer w domu i dlatego ważne jest, abyśmy posiadali przynajmniej podstawowe wiadomości na temat jego działania. Czasem może zdarzyć się tragedia, jeśli któraś cześć urządzenia przestanie działać. A więc co zrobić, gdy się nam zepsuje?


Tonery - oryginalne czy zamienniki?

Od wielu lat przeciętny Kowalski, posiadacza komputera oraz domowej drukarki, stoi przed dylematem rodzaju wkładu, do swojej drukarki. Wybrać kilkukrotnie tańszy zamiennik, czy może postawić na sprawdzony, dużo droższy wkład oryginalny?


Grosz do grosza, czyli SMS z komputera

Wraz z nagłym zyskaniem przez SMSy zawrotnej, globalnej popularności, w życiu każdego komórkowicza pojawił się dylemat – albo iść z prądem i zacząć wysyłać SMSy, albo oprzeć się modzie i wkrótce zostać nazwanym SMSowym analfabetą.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader