Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:KomputeryJaki antywirus wybrać, płatny czy darmowy?

Pytanie, które większość użytkowników dręczy to jaki antywirus wybrać a może żadnego nie wybierać? Cóż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, dlatego tylu ilu jest Polaków tyle będzie opinii.


Gra na konsolach jako forma spędzania wolnego czasu

W życiu każdego człowieka, poza pracą istnieje również takie zjawisko jak „czas wolny”. Jest to tylko niewielka część naszego dnia, z małym wyjątkiem określonym w społeczeństwie jako „weekend”. Outsourcing usług IT

Kierownictwo każdej firmy posiadającej własną sieć IT powinno zawsze zadawać sobie dwa podstawowe pytania. Pierwsze dotyczy bezpieczeństwa przechowywanych danych oraz ich obiegu. Drugie zaś, dotyczy kosztów jakie trzeba ponosić z tytułu prawidłowego funkcjonowania firmowego zaplecza IT.


O czym pamiętać zmieniając komputer?

Zmiana komputera zawsze wiąże się z lekkim stresem, w szczególności dla laika, nieznającego się na komputerach. Najczęściej idziemy z radą do znajomych bardziej zorientowanych w temacie, a w ostateczności do konsultanta w sklepie.


Jak kupić drukarkę?

Drukarki do komputera są współcześnie powszechnym urządzeniem w większości domów, nie mówiąc już o biurach, gdzie są głównym urządzeniem do produkcji faktur i dokumentów. Zakup drukarki komputerowej nie jest  taki łatwy, jak to się może na początku wydawać.


Czy komputery szkodzą? Nie sądze (felieton)

Nagonka na to jak niebezpieczne dla zdrowia są komputery już minęła. Pamiętam czasy, gdy raz po raz w telewizji ukazywały się reportaże, w których to obrzucano komputery, to znaczy monitory o to jak bardzo nam szkodzą. Czym jednak różni się zwykły monitor od przeciętnego telewizora?Laptop pod ochroną

Laptop w dzisiejszych czasach to niemal rzecz pierwszej potrzeby. Jednak musimy za nią zapłacić więcej niż za chleb czy mleko. Dlatego warto dbać o to, by laptopowi nic się nie stało, zwłaszcza jeśli jesteśmy z nim w drodze. Jak to zrobić?


Komputery, laptopy i parę słów o nich

Ostatnimi czasy coraz bardziej pokaźnie wyraźny jest w Polsce rozwój komputeryzacji, a co za tym idzie coraz większy udział rynku komputerowego w handlu.


Praca na dwóch monitorach

W dzisiejszym świecie, w którym komputery są niezbędne do funkcjonowania wielu dziedzin życia,wielu pracowników musi pracować z komputerem – bez tego nie jest możliwe wykonywanie żadnych czynności.


Wybieramy komputer

Wybór komputera na pewno nie jest prosty. Szczególnie dla tych, którzy na co dzień nie interesują się nowymi technologiami i światem elektroniki. Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego komputera?


Linux Mandriva.

O systemie Linux Mandriva. Czy to system dla przysłowiowego Kowalskiego?


Dlaczego mimo nowych trendów, Windows nadal bije konkurencję?

Skąd obecnie tak duże zainteresowanie nowinkami technicznymi również ze strony osób, nazywających nawet samych siebie absolutnymi laikami w tej dziedzinie? Dlaczego zaczęliśmy nagle zwracać tak dużą uwagę na firmy, które produkują nasze telefony komórkowe, komputery i innego rodzaju sprzęty?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader