Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Jak to działa?

Serwis albercik.pl to serwis z darmowymi artykułami na Twoją stronę www! Tutaj znajdziesz wiele ciekawych artykułów, które będziesz mógł/mogła skopiować (przedrukować) na swoją stronę www czy bloga.

Zapytasz jak to właściwie działa? Dlaczego za darmo? Czy na prawdę nie muszę nic płacić? Już śpieszę z odpowiedziami.

Jak to działa?
Bardzo prosto! Wybierasz interesującą Cię kategorię, potem interesujący Cię artykuł - klikasz w link Artykuł do pobrania - kopiujesz kod html, który pojawi Ci się w okienku i zamieszczasz go na swojej stronie. To wszystko! Nieprawdaż, że to proste?

Dlaczego za darmo?
Wiele osób w sieci poszukuje ciekawych treści, które uatrakcyjnią serwis, spowodują, że odwiedzający stronę z przyjemnościa powrócą do niej ponownie, czy polecą ją znajomym. Postanowiliśmy ułatwić im zdobywanie ciekawych artykułów. Wielu autorów chciałoby podzielić się swoją wiedzą z innymi w zamian za sławę czy link do strony w stopce artykułu. My im to umożliwiamy. Jednocześnie uatrakcyjniamy Twoje strony!

Zobacz jak to działa!


Czy na prawdę nie muszę nic płacić?
Tak, tak, tak... pobranie artykułów jest całkowicie darmowe! Jedyną formą gratyfikacji jest dodawana do każdego artykułu stopka z krótką informacją o autorze, odnośnikiem do serwisu albercik.pl i/lub strony autora artykułu. Taka forma pozwala nam na zdobywanie nowych autorów, a jednocześnie jest jak najbardziej zgodne z obowiązującym prawem autorskim.

Mam pomysł na super artykuł, co dalej?

  1. Przeczytaj informacje zawarte w dziale info dla Autorów.
  2. Zarejestruj się jako nowy Autor - kliknij tutaj.
  3. Przeczytaj informacje w jaki sposób napisać ciekawy artykuł
  4. Zamieść swój własny, niezwykły artykuł i pozwól go przedrukować innym
  5. Uśmiechnij się - właśnie zostałeś/zostałaś Autorem w serwisie Albercik.pl

 


Powered by ArticleMS from ArticleTrader