Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Randki internetowe

autor: mariusz182 | artykuł do pobrania

zamieszczono: 25.01.2010 19:28, przeczytano razy: 1227, słów: 352


Wydawało by się że randkom w Internecie towarzyszy pewien schemat. Na początku oczywiście jest zapoznanie się dwóch osób szukających szczęścia, gdzieś na portalu randkowym lub na czacie internetowym. I teraz pojawiaja się dwie opcje.


Randki internetowe
Wydawało by się że randkom w Internecie towarzyszy pewien schemat. Na początku oczywiście jest zapoznanie się dwóch osób  szukających szczęścia,  gdzieś na  portalu randkowym lub na czacie internetowym. I teraz pojawiaja się dwie opcje. Albo zapoznanie takie skutkuje masową wymianą korespondencji, bądź  też  codziennymi rozmowami za pomocą różnych komunikatorów.  Albo  znajomość kończy się  po kilku listach, bądź rozmowach. Od czego to zależy? Każdy z nas wyobraża sobie w jakiś sposób tą drugą osobę. Jeżeli ta druga osoba swoimi wypowiedziami bądź gestami, dowcipem itd.  Zachwieje nasze wyobrażenia uciekamy. Dzięki temu że wszystko dzieje się w Internecie możemy bardzo łatwo się wycofać z takiej znajomości.  To jest ta dobra strona  randkowania w Internecie. Każdy kto prubował takich portali wie o tym doskonale.  Złą stroną jest natomiast to że w takich randkowych rozmowach za pomocą komputera możemy kłamać do woli, możemy zamieścić zdjęcie Jamesa Bonda jako swoje i cieszyć się wielkim powodzeniem.

Na niektórych blogach albo w artykułach można przeczytać  historie wręcz bajkowe, jak to ona albo on spotkał tą jedyną i po dwóch miesiącach pisania do siebie wziieli slub  po trzech ona zaszła w ciążę a w czwartym urodziła trojaczki. W tej chwili dzieci już mają na studiach a oni wyjechali na wyspy kanaryjskie i teraz opisują swoją wspaniałą przygodę która oczywiście się rozpoczęła i tu mamy link do portalu. To są po prostu reklamy takich portali. Nic  nie ma to do rzeczywistości.

Oczywiście zdążają się takie wspaniałe  historie  myślę ze tak jak w normalnym rzeczywistym życiu tak i w Internecie jeżeli trafimy na szczerą osobę i pasujemy do siebie  to bardzo szybko to zauważymy . Portale randkowe to dobry czy zły sposób na miłość?  Sami to oceńcie . Zapraszam i tu link do reklamy :)

o Autorze

Lat 35 mężczyzna. Calkiem przystojny jak niektórzy twierdzą :)powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader