Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Randki Internetowe

autor: dandez | artykuł do pobrania

zamieszczono: 01.12.2010 23:42, przeczytano razy: 1047, słów: 316


W poszukiwaniu drugiej połówki wielu samotnych próbuje wielu dróg, jedną z nich są z pewnością randki internetowe, które ułatwiają spotkania i poznanie 2 osoby.


Brak serdecznej dłoni, szmerów oraz kochających pocałunków, samotne siedzenie wieczorami w czterech kątach i kogoś, kto nas tak naprawdę rozumie dla niektórych zdaje się śmieszne, jednak serce domaga się żywić się uniesieniami nie jest z skały. Ile razy chcieliśmy być warci podkreślenia, ile razy kochani w naszych umysłach owocowało się słowo udana schadzka, ale jednak ta druga persona znów wytypowała wyższego seksowniejszego chłopaka, lub zgrabniejszą dziewczynę. Nie pojmowaliśmy, czemu zawsze te osoby, do których nosiliśmy magnes podejmowały zupełnie inne wybory! Co zrobić aby ktoś w nas zobaczył więcej niż tylko budowę ciała i nogi?

Magią, która może nadejść nam z ratunkiem są randki internetowe. Tu nie liczy się pierwsze wrażenie znika bariera niepewności, a zostają słowa, które płyną z mózgu. Kontakt przez ekran monitora znosi wyraźne różnice, jakie stawia przed nami życie w chwili, gdy nie mamy odwagi zbliżyć się zainteresować sobą drugiej persony wystarczy epistoła. Co może dać nam taka forma? Dowiedziono, że spotkania internetowe przyczyniają się do budowania związków bardziej dopasowanych, gdzie liczy się dobro drugiej persony, a towarzysze są zdecydowani pójść na kompromisy. Nie mówi się o tym na głos, ale schadzki internetowe mają już wielki odsetek radosnych związków małżeńskich.

Wszystko to spowodowane jest okazywaniem idei i siebie przez kontakt elektroniczny, często jeszcze przed pierwszym spotkaniem sama korespondencja trwa kwartałami. Sieciowa randka poprzez wyszukane kryteria wyszukiwania pozwala na dobranie zainteresowań, łączy ludzi poprzez hobby a dzięki lokalizatorowi nie tworzy następnych par na odległość, co sprzyja późniejszym randkom w rzeczywistości! Statystyka nie, oszukuje, lecz serduszko tu jest najistotniejsze. Warto zatrzymać się, chociaż na chwileczkę i słuchać jego głosu.
 

o Autorze

Chcesz poznać swoją drugą połówkę? Zapraszamy na nasz serwis RANDKA już dziś.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader