Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Internet » Randki-internetowe » Podryw Online-jak poderwać dziewczynę przez internet

Podryw Online-jak poderwać dziewczynę przez internet

autor: GrzegorzM | artykuł do pobrania

zamieszczono: 15.11.2010 20:01, przeczytano razy: 1635, słów: 812


Poderwanie kobiety przez internet mogłoby wydawać się niesamowicie proste. Niestety większość facetów nie może tam znaleźć sobie dziewczyny. Oto 6 Najczęstszych Błędów Na Randkach Przez Internet Popełnianych Przez Mężczyzn, które zatrzymują ich przez sukcesami z kobietami.Nie popełniaj tych błędów na randkach przez internet a więcej kobiet będzie się Tobą tam interesować i więcej kobiet będzie Cię błagać o spotkanie.

1) Wysyłanie oczek

Ile razy zdarzyło Ci się po wysłaniu oczka dostać odpowiedź od atrakcyjnej kobiety? Możliwe, że odpowiedziała Ci kobieta, która dostaje jedną wiadomość na miesiąc ale pewnie nie była to kobieta której szukasz.

Co kobiety myślą o wysyłaniu oczek, całusów, mrugnięć, kwiatków:

- brak kreatywności- nie jesteś wstanie wymyślić sensownej wiadomości

- brak pewności siebie- brakuje Ci odwagi, żeby napisać do kobiety przez internet

- jesteś taki sam jak tysiące innych facetów, którzy wysłali jej w tym miesiącu oczko- nudny facet


2) Wysyłanie nudnych wiadomości

Skrzynka odbiorcza kobiet pełna jest wiadomości: „Może się poznamy się?”, „Pogadamy?”, "hej", "Co słychać?", "Ładna jesteś", ":-)", "może kawa?", ” kwiatek ”, „Naprawdę jesteś inna niż wszystkie”,

Te wiadomości są nudne i można je wysłać każdej kobiecie. Pewnie, to nawet wygodne.

Wyślesz tego emaila do stu kobiet i może dwie czy trzy kobiety odpowiedzą. Tak odpowiedzą z grzeczności albo dlatego, że nikt się nimi nie interesuje.

To nie jest dobry pomysł na skuteczny podryw online, napisz lepiej do jednej lub kilku kobiet które widzisz, że naprawdę są dla Ciebie i się z nimi umów, zamiast marnować czas na rozsyłanie spamu.


3) Nie wpisywanie tytułu

Niektóre kobiety, zwłaszcza te bardziej atrakcyjne, dostają dziesiątki wiadomości. Możliwe, że Twoja zostanie w ogóle pominięta

95% mężczyzn nie pisze tytułu więc umieszczając tytuł już na stracie się wyróżniasz. Dzięki odpowiedniemu tytułowi kobieta otworzy i przeczyta Twoją wiadomość.


4) Nie umieszczanie, żadnego zdjęcia w swoim profilu

Wstawiając zdjęcie, zwiększasz ilość odpowiedzi o co najmniej 75%. Ponadto kobiety wyszukując mężczyzn, wstawiają w kryteriach „tylko ze zdjęciem”. Masz więc dodatkową szansę, że kobieta sama Cię znajdzie i do Ciebie napisze.

Nie wstawiając zdjęcia kobieta pomyśli sobie, że albo jesteś brzydki, masz żonę i szukasz tylko przelotnego seksu albo brak Ci pewności siebie. Każdy z tych przypadków zmniejsza Twoje szanse na spotkanie.

Z jakiegoś powodu nie chcesz, żeby ktoś cię rozpoznał? Są sposoby, żeby wstawić zdjęcie,  zaintrygować kobietę i żeby nikt Cię nie poznał. Wysil się trochę.


Zdjęcie też musi być odpowiednie. Zdjęcia paszportowe, z piwnej libacji z kumplami czy też zrobione aparatem z ręki też zmniejszają Twoje szanse.

5) Mówienie o sobie wszystkiego


Przedstawianie całej historii swojego życia. Pisanie niemalże życiorysu w którym brakuje tylko numeru buta. Oto jedna z wiadomości jaką dostała moja przyjaciółka. (Zmieniłem dane tej osoby)

Witaj :-)
Twój profil wydał mi się bardzo sympatyczny, więc postanowiłem do Ciebie napisać.
Może przedstawię się w kilku słowach. Mam na imię Bartek. Moim rodzinnym miastem jest Lublin, tam się urodziłem, wychowałem :-)
Od siedmiu lat mieszkam we Wrocławiu, od półtora roku we własnym mieszkaniu niedaleko rynku.
Pracuję w Panoramie Firm od 12 lat, przez pierwsze 7 lat w Warszawie, a od 5 właśnie we Wrocławiu.
Lubię grać ze znajomymi w bowling, chodzić do kina, poznawać nowych ludzi. Czasami również wychodzę do pubów potańczyć. Kocham morze.
Jeśli odpiszesz na moją wiadomość będzie mi bardzo miło.
Pozdrawiam
Bartek :-)

Ta wiadomość to duże przegięcie. Wiem, że na pewno nie wysyłałeś takich emaili. Widzisz o co chodzi? Żadnej tajemniczości, zupełny brak romantyzmu- kobieta wszystko o tobie wie. Wie w dodatku wszystko podane w postaci nudnych faktów. Nie ma powodu żeby się z tobą spotkać.


Nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Rób to tak żeby wzbudzić w niej fascynację i pożądanie.


6) Nie przenoszenie znajomości w odpowiednim czasie do rzeczywistego świata


Jeżeli zrobisz to zbyt szybko możesz kobietę wystraszyć, jeżeli zbyt późno staniesz się jej internetowym przyjacielem i możliwe, ze nigdy jej nie zobaczysz.


Musisz to zrobić w odpowiedni sposób, żeby nie wyjść na desperata i tak, żeby jej nie wystraszyć. Jeżeli wiesz jak to zrobić możesz dostać jej numer telefonu w drugim emailu i często jeżeli oboje macie czas możesz pójść na spotkanie tego samego dnia.

 

Popełniając te błędy kobiety świadomie lub nie będą omijać Twój profil i Twoje wiadomości. Odkryj sekrety randek internetowych i zacznij umawiać się z kobietami już dzisiaj 

 

Grzegorz_M

o Autorze

Grzegorz M - GrzegorzM@randkiprzezinternet.plpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

1.0/5(2 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader