Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Gdzie na pierwszą randkę?

autor: maxy | artykuł do pobrania

zamieszczono: 04.02.2014 13:23, przeczytano razy: 615, słów: 395


Pierwsza randka - pierwsze wrażenie. Pierwsze zdenerwowane spojrzenia. Może jakaś chemia? Może tylko zauroczenie? Wielka niewiadoma. Może strach? Umawianie się na randki jest fajne, ale... zawsze ten pierwszy raz jest dosyć trudny. Co zrobić by pierwsza randka była udana i niezbyt stresująca? Wybierz odpowiednie miejsce...


Umawiając się na randkę przez Internet zawsze mamy problem, gdzie się wybrać. Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie wybierz znane sobie miejsce. Zastanów się dobrze, gdzie czujesz się najlepiej. Zastanów się jakie miejsce, które lubisz chciałbyś pokazać swojej wybrance czy wybrankowi. Oczywiście właściwy wybór może mieć wielkie znaczenie przy pierwszej randce. Jeśli dobrze wybierzesz sprawisz, że kolejne randki będą już tylko formalnością. Oto kilka ciekawych miejsc na randkę, może trochę trywialnych, ale... wszystko przecież zależy od Ciebie.

rynek starego miasta
Z różą w zębach? Dlaczego nie... trochę ekstrawagancji nigdy nie zaszkodzi! Miejsce bezpieczne bo "mocno" publiczne.

most zakochanych
taka pierwsza randka wyglądać będzie bardzo romantycznie. Nie musicie od razu wieszać na nim kłódki i przysięgać sobie dozgonną miłość, ale czytanie napisów na kłódeczkach, może być fajnym zajęciem, na początek.

zoo
Lubisz robić z siebie małpę? Wyluzuuuuj... ludzie weseli i uśmiechnięci wygrywają więcej. A tak całkiem poważnie spacer po zoo to okazja do pogadania o zwierzętach, pogodzie i takich tam innych niesamowitcyh sprawach. 

kawiarnia, pub, bar mleczny
Trochę to trywialne? Może, ale jak to się mówi, przez żołądek do serca. Tylko uważaj by nie mówić z pełnymi ustami, nie ma nic gorszego na pierwszej randce niż opluta dziewczyna czy chłopak, po drugiej stronie stołu.

basen a może nawet aquapark
Jeśli chcesz Ją/Jego zobaczyć w "pełnej krasie" spróbuj wybrać się na randkę do aquaparku lub na basen. Zabawa przednia... tylko czy uda Ci się namówić, kogoś by rozebrał się prawie do naga na pierwszej randce? Powodzenia...

teatr, kino, koncert, mecz
Czyli ogólnie kultura przez większe lub mniejsze 'Q'. 

experymenty
Nie zamykaj swoich pomysłów w puszce po sardynkach! Myśl, kombinuj i eksperymentuj z randkowymi miejscówkami. Tylko od Ciebie zależy na ile będą ciekawe i pozwolą zainteresować Tobą tę drugą osobę!

Pomysłów gdzie wybrać się na pierwszą randkę jest bardzo wiele. Opisane tutaj są kropelką w morzu. Niestety musisz wybrać samodzielnie, ale... zawsze możesz poradzić się przyjaciółki, przyjaciela a może nawet starszego rodzeństwa. Babci nie pytaj... bo może już nie pamiętać, choć... z drugiej strony czasami może to być całkiem ciekawe i niekonwencjonalne. 

o Autorze

Darek Malinowski - darmowe randki internetowe - amor24.plpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader