Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Randki InternetoweGdzie na pierwszą randkę?

Pierwsza randka - pierwsze wrażenie. Pierwsze zdenerwowane spojrzenia. Może jakaś chemia? Może tylko zauroczenie? Wielka niewiadoma. Może strach? Umawianie się na randki jest fajne, ale... zawsze ten pierwszy raz jest dosyć trudny. Co zrobić by pierwsza randka była udana i niezbyt stresująca? Wybierz odpowiednie miejsce...


Darmowy serwis randkowy - najlepsze randki dla samotnych w internecie?

Miłość to jedno słowo, które znaczyć może naprawdę wiele. Randki towarzyszom ludziom tak długo, jak długo żyją na świecie kobiety, mężczyźni i może zaistnieć między nimi miłość – czyli praktycznie randki istnieją z ludźmi od zarania dziejów. Randki Internetowe

W poszukiwaniu drugiej połówki wielu samotnych próbuje wielu dróg, jedną z nich są z pewnością randki internetowe, które ułatwiają spotkania i poznanie 2 osoby.


Podryw Online-jak poderwać dziewczynę przez internet

Poderwanie kobiety przez internet mogłoby wydawać się niesamowicie proste. Niestety większość facetów nie może tam znaleźć sobie dziewczyny. Oto 6 Najczęstszych Błędów Na Randkach Przez Internet Popełnianych Przez Mężczyzn, które zatrzymują ich przez sukcesami z kobietami.


Randki internetowe

Wydawało by się że randkom w Internecie towarzyszy pewien schemat. Na początku oczywiście jest zapoznanie się dwóch osób szukających szczęścia, gdzieś na portalu randkowym lub na czacie internetowym. I teraz pojawiaja się dwie opcje.


10 wskazówek na udaną randkę

Bez względu na to czy jesteś nowy w randkowaniu, czy jest to dla Ciebie chleb powszedni możesz skorzystać z poniższych sztuczek i rad. Nikt nie jest ekspertem w tej dziedzinie – nawet najbardziej piękni i zamożni ludzi walczą w tych sprawach ze swoim sercem.Bez względu na to czy jesteś nowy w randkowaniu, czy jest to dla Ciebie chleb powszedni możesz skorzystać z poniższych sztuczek i rad. Nikt nie jest ekspertem w tej dziedzinie – nawet najbardziej piękni i zamożni ludzi walczą w tych sprawach ze swoim sercem.Serwisy randkowe, czy są popularne?

Liczba Polaków z dostępem do internetu cały czas rośnie, tymczasem w roku 2007 nastąpił wyraźny spadek odwiedzalności serwisów randkowych - wynika z badania Megapanel PBI/Gemius. Kondycja tych serwisów nie ucierpiała tylko w przypadku jednego wskaźnika.


Kto flirtuje w internecie?

Europejczycy chętnie flirtują i nawiązują przyjaźnie przez internet. Niektórzy wolą nawet flirt w sieci niż spotkania twarzą w twarz - wynika z ankiety przeprowadzonego wśród internautów w 8 krajach Europy, m.in. w Polsce.


Nie chcą randkować w sieci

Amerykanie niespodziewanie zaczęli tracić zainteresowanie dla internetowych serwisów randkowo-towarzyskich. Mimo to rynek ten zapewne nadal będzie rósł
Powered by ArticleMS from ArticleTrader