Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Internet » Projektowanie-stron » Co oferują firmy projektujące strony internetowe?

Co oferują firmy projektujące strony internetowe?

autor: Roman | artykuł do pobrania

zamieszczono: 06.02.2014 18:05, przeczytano razy: 515, słów: 319


Strona internetowa dla firmy to wizytówka. Aby jednak była to dobra wizytówka, niezbędne jest postawienie na odpowiednie jej przygotowanie. Z pomocą przychodzą specjaliści.


Konkurencja na rynku web desingu jest aktualnie olbrzymia. Poza firmami, które są w stanie na wykonaną usługę wystawić fakturę VAT, działają także freelancerzy. Ci drudzy rozliczają się najczęściej na podstawie podpisanych umów o dzieło, co dla niektórych przedsiębiorstw może być problemem. Kogo wybrać? Czy warto kierować się tylko tą kwestią?

Współcześnie tworzenie stron internetowych to kompleksowa obsługa przedsiębiorstwa pod kątem wizualizacji firmy w sieci. Poza samą stroną często powstaje blog lub forum, które jest kanałem komunikacji z klientami i zainteresowanymi konsumentami. Z tego też względu warto dokładnie przyjrzeć się ofercie wszystkich, którzy zajmują się właśnie tworzeniem witryn.

Większość aktualnie działających web designerów oferuje wykonanie serwisu w oparciu o najnowsze standardy. I tak, tworzenie stron www odbywa się w języku HTML5, CSS3, Jquery czy też Javascript. Dodatkowo wszystko jest zaprojektowane w tak zwanym widoku responsywnym. Oznacza to tyle, że strona dostosowana jest do nowoczesnych wyświetlaczy, w tym przede wszystkim tabletów i telefonów komórkowych.

Nowoczesne strony internetowe projektowane są na systemie CMS, który umożliwia każdemu klientowi aktualizację treści. Inaczej mówiąc, zamawiający może w każdym momencie zmienić widniejące artykuły czy ofertę handlową. To idealne rozwiązanie choćby dla sklepów internetowych.

A „stara” strona, która wymaga odświeżenia? Okazuje się, że projektowanie stron www to tylko część oferty firm, które działają w tej branży. Równie często oferują one odświeżenie grafiki lub przerobienie strony. W ten sposób niemodna wymieniona zostaje na nowoczesną i ciekawą.

Bardzo ważnym kryterium wyboru firmy lub osoby, która wykona dla nas aplikację jest doświadczenie programisty. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że wykonawca spełni nasze wyobrażenie o stronie internetowej.

o Autorze

Michał Zakrzewski - Programista http://michalzakrzewski.com/powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader