Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Internet » Pozycjonowanie-stron » Ręczne pozycjonowanie - sposób na reklamę

Ręczne pozycjonowanie - sposób na reklamę

autor: rhornik | artykuł do pobrania

zamieszczono: 06.09.2013 0:25, przeczytano razy: 585, słów: 428


Współcześnie, gdy internet jest szeroko wykorzystywany w celach promocji zarówno przez wielkie korporacje jak i małe niewielkie rodzinne firmy, czy organizacje, pozycjonowanie stron stało się właściwie koniecznością.  


 

Celem każdej strony www jest przecież popularność oraz propagowanie treści na niej zawartych. A zatem także Ty powinieneś zwrócić na tą formę promocji należytą uwagę! Ważne byś pamiętał iż brak pozycjonowania stron znacznie ogranicza, przynajmniej na początku działalności, Twoje możliwości zdobycia wymaganego ruchu na stronie czyli popularności na której tak Ci przecież zależy. Konkurencja w internecie jest na tyle potężna, że wszelkie tego typu działania promujące nas, lub nasze usługi czy treści są niezwykle pożądane.

Napewno zdążyłeś już zaobserwować że każdy użytkownik, nawet Ty sam, zazwyczaj klika na serwisy znajdujące się jedynie na pierwszych kilku stronach wyników wyszukiwania. Dzieje się tak z kilku prostych przyczyn, użytkownicy zwyczajnie nie lubią tracić czasu na poszukiwania odpowiedniej strony czy treści, klikają na pierwszą propozycję wyszukiwarki która wyda im się interesująca. Użytkownicy często ograniczają czas jaki poświęcają na poszukiwania własciwej treści tylko i wyłącznie z przysłowiowego lenistwa.

Przed kilkoma laty czołowa w naszym kraju wyszukiwarka zaczęła wprowadzać szereg złożonych algorytmów które, ograniczyły proste katalogowanie za pomocą automatów. Algorytmy te zwracają szczególną uwagę na oryginalność treści zawartej na stronie, sprawdzają czy treść jest atrakcyjna i pomocna dla użytkowników, natomiast inne sprawdzają kod strony. Istotne z naszego punktu widzenia stała się jakość linków które prowadzą do promowanego serwisu. Należy zdobywać linki pochodzące ze źródeł o wysokiej jakości seo, coraz wieksze znaczenie ma tak zwany trust rank. Wszystkie te i inne działania sprawiły iż wzrosło znaczenie ręcznego pozycjonowania stron. Jedynie ręczne pozycjonowanie  pozwala wybrać odpowiedniej jakości katalogi do naszego serwisu, a ponadto umieścić w tych seo-katalogach poprawnie, starannie przygotowane treści, czyli teksty oryginalne oraz przede wszystkim przydatne dla odbiorcy! Dobrej klasy katalogi oferują linki zwrotne które mają wysoką moc seo, a ponadto lepiej same z siebie generują ruch na naszą witrynę.

Pozycjonowanie ręczne jest pracochłonną i czasochłonną procedurą, na efekty SEO niejednokrotnie trzeba cierpliwie czekać, ale ten rodzaj promocji bezsprzecznie przynosi stabilne efekty w postaci wzrostu pozycji w wynikach wyszukiwania, a to z kolei daje szansę naszej stronie wygenerować większe przychody oraz zaoferować naszą treści większej ilości odbiorców. Więcej na temat ręcznego pozycjonowania stron przeczytasz na moim serwisie, tekst przeznaczony jest dla mniej doświadczonych użytkowników.

o Autorze

Rafał Hornik Pasjonat pozycjonowania stron internetowych, oraz nowych technologii.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader