Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Audyt stron internetowych

autor: darteye | artykuł do pobrania

zamieszczono: 07.10.2013 23:38, przeczytano razy: 3752, słów: 400


Audyt stron internetowych to dobry początek do tego, aby podwyższyć jakość strony internetowej i usunąć wszelkie przeszkody, jakie mogłyby wywierać zły wpływ na poziom wyszukiwania waszej firmy w Google.


Audyt stron internetowych to dobry początek do tego, aby podwyższyć jakość strony internetowej i usunąć wszelkie przeszkody, jakie mogłyby wywierać zły wpływ na poziom wyszukiwania waszej firmy w Google. Większość z tych przeszkód nie widać gołym okiem, ale może objawiać się w znacznym pogorszeniu działania (wyświetlania) waszej strony – rzuć okiem na poniższy artykuł i zobacz, na czym polega audyt stron internetowych.

Jakie przeszkody mają wpływ, na jakość waszej strony internetowej?

Najczęstsze z nich to po prostu błędy składniowe w samym kodzie HTML, duża część informatyków z różnych względów, niekiedy z pośpiechu, a innym razem z czystego niechlujstwa, źle zadeklaruje daną część wyświetlającą element tekstowy, graficzny bądź zapomni wstawić w odpowiednim miejscu cudzysłowu, znaku opisującego obrazek czy też określającego jego wielkość. To oczywiście najbardziej powszechne i banalne błędy, zdarzają się oczywiście dużo grubszego kalibru, które mają zły wpływ na wyszukiwanie Was przez wyszukiwarki, a kończąc na rażących błędach widocznych w momencie wejścia na stronę internetową (nie odpowiednie kodowanie strony tak zwane ogonki itp.). To momentalnie dyskredytuje was w oczach Internautów i przekreśla w dużej mierze szansę na dotarcie do szerszego grona odbiorców.  

Skuteczny audyt strony internetowej

Takim dobrym elementem poprawnie przeprowadzonego audytu strony internetowej jest znaczne przyspieszenie wyświetlania witryny w przeglądarce internetowej. Dzięki temu możecie aż o połowę przyspieszyć wyświetlanie strony na ekranie monitora, klient zamiast kilku sekund czekania otrzyma wynik dosłownie w ułamku sekundy, co podświadomie wpłynie na jego relacje z treścią, jaką otrzymuje, oczywiście, jeżeli jest to też treść odpowiadająca jego oczekiwaniom. To w zasadzie jest już ostatni etap optymalizacji strony internetowej. Audyt stron internetowych pod względem merytorycznym jest równie ważny, jeżeli nie najważniejszym elementem całej układanki. To, od jakości treści zależy to jak postrzegają was klienci, a w połączeniu z błyskawicznym działaniem dobrze zaprogramowanej strony robi różnicę. Dołączenie do tego wszystkiego poprawy lub dopasowania wszystkich elementów witryny pod względem graficznym powoduje, że tworzycie idealny wizerunek swojej firmy, który ma szansę na dużo szerszy odbiór w internetowej społeczności.

o Autorze

Aleksander Puszerpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

5.0/5(2 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader