Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


3 w 1 to za mało

autor: 2strefa | artykuł do pobrania

zamieszczono: 13.06.2014 8:50, przeczytano razy: 617, słów: 362


Kto z nas nie widział reklam środków czystości czy proszków do prania oferujących „cudowną” formułę 3 w 1? Chyba nie ma takich osób, ponieważ oferty te są prezentowane w telewizji średnio 50 razy dziennie.


Chwyty marketingowe, które dostarczają nam specjaliści tychże produktów przyprawiają o zawrót głowy. Wcześniej na rynku były dostępne zwykłe proszki do prania i odplamiacze, które należało połączyć aby uzyskać porządany efekt. W późniejszym czasie pojawiły się proszki z omawianą formułą. Następnie przyszła kolej na żele do prania. Obecnie na rynku są już dostępne kapsułki, które wystarczy wrzucić do pralki, przykryć brudną bielizną i niech się pierze.

Świat się rozwija. Coś, co było normalne jeszcze parę lat temu, dziś jest już staroświeckie i całkiem niemodne. Tak samo ma się również do spraw informatycznych. Technologia brnie do przodu, zmieniają się nowinki techniczne na korzyść dla użytkownika. Dzięki temu wykonywanie różnych zadań w sieci zostało niezwykle uproszczone.

Obecnie firmy hostingowe biją się o klienta. Efektem są ulepszenia i udogodnienia w proponowanych ofertach. Jednym z takich ułatwień jest cPanel. Jest to panel hostingowy z interfejsem graficznym umożliwiający użytkownikom proste zarządzanie wszystkimi usługami, takimi jak konta pocztowe, bazy danych, domeny, statystyki itp. Pomimo tego jest profesjonalny i prosty w obsłudze.  Głównym jego zadaniem jest jak największe ułatwienie pracy z hostingiem. Posiada szeroką gamę narzędzi, a do tego szczegółową pomoc. Każdy klient może samodzielnie zarządzać swoim kontem bez konieczności dodatkowego kontaktu z firmą dostarczającą usługę. cPanel oparty jest o najnowsze technologie zabezpieczające serwery. Dzięki temu każdy użytkownik ma pewność, że dane przechowywane na serwerze są bezpieczne. Niezwykłym zaskoczeniem jest fakt, że posiada funkcję samodzielnego monitorowania, dzięki czemu po wykryciu niesprawnej usługi automatycznie podejmuje próbę jej ponownego uruchomienia.

Jego oprogramowanie jest automatycznie aktualizowane do najnowszej wersji. Panel umożliwia również zapobieganie umieszczania zasobów Twojej strony internetowej na innych witrynach, a także blokowanie niepożądanych adresów IP.

Dzięki tym wszystkim zabezpieczeniom i ułatwieniom masz pewność, że dostarczany jest bezpieczny hosting. Ponadto pracę w sieci możesz zacząć od razu, bez uprzedniego zapoznawania się z instrukcją „jak to działa?”.

o Autorze

Aneta Łuczyńska, Biuro Obsługi Klienta www.safeserver.plpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

4.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader