Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Internet
Darmowe ogłoszenia w Internecie, czy warto z nich korzystać?

Czy warto dodawać darmowe ogłoszenia drobne na internetowych portalach ogłoszeniowych? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Internet to nieodłączny elementem codziennego życia ludzi na całym świecie. Używają go dzieci, młodzież, dorośli z całego świata


Właściwa treść e-maila dla systemu antyspamowego

Jeśli masowa wysyłka e-maili kończy się sporą liczbą zwrotów, zdecydowanie coś robisz nie tak. Co zrobić, żeby odbiorcy chętnie czytali maile? Czym zachęcić? Czym nie zrazić? Jak nie trafić do spamu?


Co można załatwić przez internet?

Internet – dla jednych narzędzie pracy, innym służy do rozrywki, jeszcze innym do kontaktowania się ze znajomymi z najodleglejszych zakątków świata. Bez względu na sposób użytkowania, coraz więcej osób załatwia swoje sprawy właśnie przez internet.


Wakacje bez komputera – czy to możliwe?

Uczniowie nie wyobrażają sobie życia bez telefonu komórkowego i komputera. Gdyby mogli, zabraliby je nawet na bezludną wyspę. Wszystko po to, aby kontaktować się ze znajomymi i spędzać czas, walcząc o kolejne etapy wtajemniczenia w grach komputerowych.Czym jest newsletter? Proste wyjaśnienie

Jeśli chcesz się dowiedzieć czym jest newsletter, świetnie trafiłeś. W tym artykule wyjaśnię Ci czym jest i do czego się go używa.


Kobieta w sieci - jaka jest?

Internet to współczesne miejsce spotkań, często anonimowych, gdzie internautki szukają... no właśnie, czego? Kim są, co robią w sieci, jakie strony przeglądają i co publikują. Przeanalizowano kim jest współczesna Polka serfująca w internecie. Wynik jest co najmniej zadowalający – jesteśmy piękne, silne i mądre.


Netykieta, czyli jak się zachowywać w sieci

Internet, a zwłaszcza media społecznościowe stały się współcześnie jednym z podstawowych źródeł komunikacji międzyludzkiej. Tak jak w „realu” obowiązują normy etyczne, tak w „viralu” należy się stosować do zasad tzw. „netykiety”, a więc zbioru wytycznych dotyczących zachowania w sieci.


Gdzie kupować przez internet?

Pytanie bardzo na czasie, bo teraz każdy użytkownik internetu ma do czynienia ze sklepami internetowymi. Dla młodszego pokolenia kupowanie przez internet staje się tak samo powszechne, co nabywanie produktów tradycyjną drogą.


Jak bezpiecznie kupować przez internet?

Kupowanie przez internet to w dzisiejszych czasach standard. Wszyscy znają portale aukcyjne, sklepy internetowe z towarami, które są najbardziej atrakcyjne lub strony, gdzie można dokonywać zakupów grupowych.


Własny biznes? Czy zawsze jest tak kolorowo?

O założeniu własnego biznesu marzy coraz więcej ludzi, stłamszonych w korporacyjnych sieciach, pracujących na etacie od 8 do 16, pod ciągłą kontrolą szefa. Przecież praca na własną rękę jest przyjemniejsza, bardziej opłacalna i ogólnie rzecz biorąc lepsza.


Zakładamy sklep internetowy

Coraz więcej ludzi zajmujących się handlem myśli o przeniesieniu swoich usług również do sieci, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Sklepy internetowe sprzedają dziś dosłownie wszystko, od artykułów elektronicznych, przez książki, ubrania, zabawki, ale też usługi.


Ksiądz też ma konto na Facebooku

Mówi się o tak dużej sile oddziaływania współczesnych mediów społecznościowych, że ponoć wkraczają one już w każdą dziedzinę życia, obejmując także kościół i religię.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader