Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Hobby » Taniec - prawdziwa pasja mojego życia

Taniec - prawdziwa pasja mojego życia

autor: alek1200 | artykuł do pobrania

zamieszczono: 17.04.2014 11:34, przeczytano razy: 751, słów: 456


Sport daję mi energię, zdrowie oraz to co najważniejsze czyli szczęście. Dzięki sportowi można zyskać bardzo dużo . Sport to najważniejsza rzecz w moim życiu. W szczególności lubię taniec. Jest to moim zdaniem najciekawsza forma spędzania wolnego czasu.


Moja historia zaczyna się praktycznie od wczesnego dzieciństwa, wtedy zobaczyłem zespół taneczny, który wykonywał niesamowite akrobację w rytm muzyki. Dzięki temu poczułem, że muszę też tego się nauczyć. Moja rodzina, nie należała do bogatych, jednak ja miałem szczęście, znalazłem ludzi którzy chcieli mi pomóc. Powstała grupa ludzi, pasjonatów, którzy za niewielką opłatą uczyli tańczyć dzieci oraz młode osoby. Dzięki temu mogłem uczęszczać do takiej grupy dwa razy na tydzień. Jednak moja przygoda z tańcem nie ograniczała się do dwóch spotkań w tygodniu. Byłem tak bardzo zaangażowany, że ćwiczyłem każdego dnia. Miałem wtedy dopiero 10 lat ale już wtedy uwielbiałem taniec.

Po latach ćwiczeń postanowiłem wystąpić w pierwszym konkursie. Był on rozgrywany w Warszawie, wielu uczestników było ode mnie starszych, nawet kilkanaście lat. Mimo to nie deprymowałem się, postanowiłem pokazać to  co umiem. Odniosłem swój pierwszy sukces, stanąłem na podium byłem trzeci, był to dla mnie niesamowity dzień. Dzięki temu konkursowi szybko zostałem zauważony przez menadżera. Dostałem ofertę i zacząłem zarabiać pieniądze. Zostałem zaangażowany do regularnych występów, miałem wtedy  17 lat było to ogromne przeżycie, i szczerze mówiąc nie dałem rady. Stres mnie zniszczył, i bardzo dobrze, nauczyło mnie to  trochę tego, że ludzie którzy mnie zatrudnili nie pasjonują się tak samo tańcem jak ja. Dzięki temu mogłem odkryć lepsze miejsca do rozwijania swoich umiejętnościach, zostałem przyjęty do renomowanej szkoły tańca, czesne opłacił mój nowy sponsor. Dzięki tej szkole miałem możliwość polepszenia swoich umiejętności oraz uzyskania klas tanecznych.

Z biegiem czasu, postanowiłem stanąć na własne nogi. Zrobiłem sobie kurs instruktora tańca. Dzięki niemu uzyskałem odpowiednie dokumenty do tego aby trenować inne osoby. Otworzyłem swoją małą szkółkę taneczną. Szybko się rozwinęła, zaczełem zarabiać pieniądze i robiłem to co uwielbiam czyli tańczenie cały dzień. Robię to do dzisiaj i muszę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja mojego życia.

Nie ukrywam, miałem więcej szczęścia w swojej karierze niż nie jeden dobry tancerz. Dzięki, wielu dobrym ludziom oraz korzystnym zbiegom okoliczności udało mi się przebić przez gąszcz trudności. Mimo tego najważniejsza była moja ciężka, regularna praca. Pomogła mi również rodzina a w szczególności mama, która do dzisiaj przychodzi na moje występy i zawsze mnie wspiera.

o Autorze

Alek Kalinpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader