Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Fotografia
Zombie na fotografii ślubnej

Oryginalne zdjęcia ślubne stają się sposobem na pamiątki, które mają szokować każdego. Choć należy przyznać, że nadal fotografia ślubna staje się tradycyjną pamiątką, która ma towarzyszyć człowiekowi przez całe życie. Tyle tylko, że zmienia ona nieco swoją postać.


Biznes z fotografią produktową

Fotografowanie produktów do katalogów, to bardzo wdzięczne zajęcie. Produkty różnego rodzaju możemy fotografować z ogromnym powodzeniem. Na sztuce fotografii produktowej zarobić możemy często niemałe pieniądze i niewątpliwie warto jest zgłębiać tajniki fotografowania produktów.


Ślub - zapamiętamy go na długo

Warto zapamiętać większość wydarzeń ze ślubu. Dobry fotograf nam w tym pomoże i upamiętni na zdjęciach to co najistotniejsze. Ważne dla wielu ludzi wydarzenia trzeba upamiętniać. Podczas ślubu sami nie zrobimy zdjęć czy też filmów dlatego potrzebny nam jest fotograf.


Dzieci w obiektywie

Dziecko to największy skarb dla rodziców. Oczekiwanie na jego narodziny to czas marzeń, snucia planów i wizji na temat przyszłości. Każda mama nie może doczekać się chwili, gdy przytuli maleństwo do siebie.Propozycje sesji ślubnych: w ogrodzie - tak, z alkoholem - nie?!

Ciekawa sesja zdjęciowa podstawą zadowolenia klienta! Młodzi pozują chętnie i szukają takiego profesjonalisty, który poza zawołaniem: - Uwaga! Proszę się nie ruszać! – będzie miał swój pomysł na pamiątkowy kadr, na piękne ujęcie.


Wybór sprzętu dla fotografa ślubnego

W artykule omawian czym się kierować i na co zwrócić uwagę dobierając sprzęt fotograficzny do pracy przy reportażu ceremonii ślubnych. Od wyboru body przez obiektywy po akcesoria.


Fotografowanie to moja pra...sja ?

O fotografii napisano niezliczone ilości artykułów i książek, niezliczone ilości galerii zalały sieć i ciągle powstają nowe.


Fotograf ślubny- dlaczego nie mniej niż 2000zł?

Artykuł jest głównie kierowany do par, które w najbliższym czasie planują zawrzeć związek małżeński, ale nie tylko.Czy 2000zł za fotografa to rzeczywiście dużo?


Nauka fotografii w każdym wieku

W fotografii trzeba unikać banału. Poza poprawnością techniczną zdjęć ważna jest kreatywność autora. Trzeba ją stale odkrywać w sobie, szukać inspiracji i ciągle nowych pomysłów. 


Trudy ożenku

Wielu z nas wyobraża sobie ślub jedynie poprzez pryzmat romantycznych filmów gdzie bajkowa panna młoda poślubia równie bajkowego księcia, wszystko się zawsze udaje a i pogoda nigdy nie zawodzi. Nic mylnego. Jedynie ten kto „przeżył” własny ślub wie ile trzeba nerwów i starań aby ten dzień był tym wymarzonym, albo chociaż okazał się dniem bez większych komplikacji i problemów.


Ślubne emocje w obiektywie aparatu fotograficznego

Emocje towarzyszące niepowtarzalnym momentom naszego życia, stanowią idealny materiał do archiwum rodzinnego. Archiwum takie najłatiwej zbudować za pośrednictwem fotografii, do których będziemy mogli wracać w każdym momencie naszego życia.


Wideofilmowanie, a może videofilmowanie

Wideofilmowanie to jeden z rodzajów usług jakie są świadczone w Polsce. Obecnie rynek ten jest w silnej fazie rozwoju. Klienci stają się coraz bardziej wymagający.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader