Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


FotografiaFotografia produktowa jako skuteczna forma reklamy

Przedstawienie zalet i skuteczności fotografi produktowej we współczesnej reklamie. Zacznij zarabiać już teraz z dobrymi zdjęciami produktowymi. To najlepsza forma reklamy.


Słów kilka o studiu fotograficznym

Gdzie powinno się mieścić studio fotograficzne? Czy lokalizacja w takim przypadku odgrywa bardzo dużą rolę? Jak duże koszta wiążą się ze stworzeniem oraz przygotowaniem takiego miejsca, aby było w pełni profesjonalne? Zapraszam do artykułu!Panoramy sferyczne

Pokaż swoim Klientom otoczenie i wnętrza Twojej firmy. Panoramy sferyczne i spacery wirtualne są idealną formą prezentacji dla domów weselnych, hoteli, pensjonatów.


Fotografia ślubna w pigułce

Fotografia ślubna nie jest łatwą branżą. Aby wykonać profesjonalne zdjęcia ślubne należy posiadać odpowiedni sprzęt fotograficzny, oświetleniowy, program do obróbki zdjęć oraz oczywiście umiejętności. W niniejszym artykule poznasz praktyczne wskazówki dot. fotografii ślubnej.


Czy fotografia jest kluczem do dobrej reklamy?

Wyobrażasz sobie, iż obecnie musiałbyś przeglądać na przykład gazetki promocyjne bez fotografii produktowej? Z całą pewnością nie, a kiedyś tak przecież było. Współcześnie fotografia reklamowa jest domeną, która zdecydowanie zyskała na popularności rozpatrując ostatnie lata


Jak wybrać fotografa na wesele

W życiu wielu ludzi nadchodzi moment kiedy chcą na stałe związać się z swoją drugą połówką.Wtedy na palcu narzeczonej ląduje pierścionek zaręczynowy a zaręczona para planuje swój ślub.Aby ten dzień uwiecznić wybrać należy fotografa na wesele.Własne studio fotograficzne

Masz pasję fotograficzną i robisz bardzo dobre zdjęcia i teraz chciałbyś zacząć świadczyć usługi jako fotograf? Warto więc pomyśleć nad otwarciem własnego studia fotograficznego, bowiem wtedy będziesz mógł naprawdę rozwinąć skrzydła i pokazać się ludziom.


Fotograf Ślubny - jak długo pracuje w dniu ślubu

Każdy z nas był przynajmniej raz w życiu na weselu i widział, jak pracuje fotograf ślubny. Można podczas uroczystości zaobserwować, że na realizację zlecenia fotograf ślubny poświęca od ośmiu do dwunastu godzin. W rzeczywistości jednak fotografia ślubna wymaga znacznie więcej czasu.


Kilka prostych zasad dotyczących wyboru fotografa ślubnego

Jak w każdej dziedzinie, tak i w przypadku organizacji ślubu i fotografii ślubnej mamy kilka ważnych zasad, które powinniśmy spełnić, żeby być w pełni zadowoleni z tego dnia. Dzisiaj skupimy się głównie na tym, czym jest fotografia ślubna i jak należy podejść do wyboru fotografa.


Jak wybrać dobry aparat do 1000 zł?

Kupno dobrego sprzętu i takiego z którego, będziemy w pełni zadowoleni, to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie, pośród mnogości modeli na półkach  nie wiemy czym tak naprawdę się kierować  i często powierzamy nasz zakup w ręce sprzedawcy.


Dobór aparatu a umiejętności fotografa ....

 Czy sądzisz że mając dobry aparat będziesz mógł robić idealne zdjęcia? Jeżeli odpowiedziałeś sobie na to pytanie twierdząco to ten artykuł przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.


W dobie fotografii cyfrowej. Czy ktoś jeszcze wywołuje zdjęcia?

Cyfrowe aparaty, karty pamięci mieszczące setki zdjęć, możliwość przeglądania fotografii na komputerze... to wszystko sprawia, że w dzisiejszych czasach mało kto wywołuje zdjęcia i segreguje je w albumach. Może warto jednak wrócić do tych starych zwyczajów?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader