Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Hobby
Oryginalne koszulki wyznacznikiem osobowości

Cechami, które obecnie cenione są najwyżej, są te, które wyróżniają jednostkę spośród ogółu. Dotyczy to niemal wszystkich dziedzin życia; począwszy od stylu życia, sposobu pracy, podejściu do ludzi, na wyglądzie skończywszy.


Poker sportowy i hazard - ile mają ze sobą wspólnego?

Poker jest głęboko zakorzeniony w naszej kulturze. W starym polskim filmie Wielki Szu jest ukazana jego mroczna strona utożsamiająca go z hazardem i szulerką - nieuczciwie prowadzoną grą w karty. Obrazuje to stereotyp z jakim jest on kojarzony w naszym społeczeństwie. Jak jest naprawdę?


Na co zwrócić uwagę przy wyborze AC?

O ile w przypadku wyboru ubezpieczenia obowiązkowego OC jedynym kryterium jest cena, o tyle w przypadku AC należy bliżej przyjrzeć się ofertom i wybrać najlepszą, nie najtańszą opcję.


Wewnętrzna mądrość - jak ją rozbudzić

Rytuał ten najlepiej uczynić podczas pełni Księżyca. W dzień przygotuj 4 świece: czerwoną (ogień), zieloną lub brązową (ziemia), żółtą (powietrze) i niebieską (woda).Malować każdy może

Czasami kiedy chodzimy do galerii, albo oglądamy albumy sławnych malarzy, zaczynamy się zastanawiać jak trudne musi być namalowanie czegoś takiego. Okazuje się, że wcale nie trzeba wydać dużo pieniędzy, żeby się przekonać.


Mierzymy czas

Tkwimy w sidłach czasu czy tego chcemy czy nie. Mało kto jednak, zastanawia się tak naprawdę, kiedy zaczęła się historia pomiarów czasu. Poniżej krótka historia czasomierzy.


Wróżby andrzejkowe

Moda na spędzanie andrzejek w gronie znajomych, znana jest wszystkim Polakom. Najczęściej spotkania te przybierają postać zwyczajnych imprez z alkoholem, rozmowami oraz tańcem w roli głównej. Jednak w wielu domach, młode dziewczyny umawiają się na spotkania w gronie rówieśników, by bawić się we wróżby.


Kupić kamerę wideo?

Filmowanie amatorskiego wideo i fotografowanie to chyba najciekawsze ale i najtrudniejszych hobby. Dzięki szybkiemu rozwojowi techniki i technologii, wzrostowi zamożności Polaków oraz spadku cen elektroniki, fotografia i wideofilmowanie stają się dostępne dla bardzo dużej części osób.


Zakup nowych fortepianów

Postaram się przedstawić kilka ogólnych zasad dotyczących zakupu nowych fortepianów. Z doświadczenia wiem, że odrobina zastanowienia przed zakupem instrumentu, w późniejszym czasie daje Nam niesamowitą radość z jego korzystania, oczekiwany dźwięk, a także możliwość sprzedania instrumentu w późniejszym czasie za rozsądne pieniądze.


Ponadczasowa zabawka

Na przestrzeni lat zabawki dla dzieci zmieniały się. Jedne z nich cieszyły się mniejszym inne większym zainteresowaniem. Wśród tych cieszących się ogromną popularnością należy wymenić Klocki lego


Konie zimnokrwiste - ich dzisiejsze zastosowania

Od czasu, gdy konie zimnokrwiste znacznie utraciły na popularności w pracach rolnych i funkcjach transportowych, w mediach coraz rzadziej dostrzega się reklamy poświęcone ich tematyce.


Tradycja myśliwska

Chcąc zostać myśliwym, wypadałoby znać dwa najbardziej znane i najważniejsze rytuały w myślistwie. Pierwszym obrządkiem jest to ślubowanie a drugi to chrzest myśliwski.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader