Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Ubezpieczenia
Jak uniknąć błędu, który może kosztować Cię nawet kilkaset złotych?

My Polacy lubimy sobie ponarzekać, że czasy ciężkie, bezrobocie i oczywiście wiecznie brakuje nam pieniędzy. Czy ktoś ostatnio pochwalił się Wam, że ma ich w nadmiarze? Skoro mamy ciągłe niedobory gotówki, zastanówmy się nad oszczędzaniem. Zacznijmy od ubezpieczenia samochodu.


Najtańsze OC dla młodego kierowcy

Młody kierowca nie ma łatwego startu w OC, gdyż właściciele samochodów poniżej 25 lat (czasami nawet do 29) płacą wyższe składki. Aby uniknąć ubezpieczenia takiej osoby, niektóre towarzystwa asekurują się, proponując zainteresowanym zawyżoną opłatę za polisę.


Czy kupując ubezpieczenie OC popełniasz ten błąd?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Skoro za coś trzeba koniecznie płacić - to płaćmy. Jeśli jednak od lat pozostajesz w jednej firmie ubezpieczeniowej i nie sprawdzasz ofert towarzystw, to przepłacasz. Sprawdźmy gdzie najczęściej popełniamy błędy, kupując OC.


Kupiłeś lub sprzedałeś samochód – sprawdź co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu OC

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu kupił lub sprzedał samochód. Nie wszyscy są jednak wiedzą, że istnieją pewne formalności, których trzeba dopełnić, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podstawowa zasada – nie można sprzedać samochodu bez aktywnej polisy OC.Ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe dają duży zysk

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu określonej ilości gotówki, a do tego jeszcze chcielibyśmy ją jakoś spożytkować, tak aby przyniosła nam ona spore zyski.


Ubezpieczenia inwestycyjne

Długoterminowe inwestycje przynieść potrafią naprawdę pokaźne zyski. Dzięki nim możemy spełniać nasze marzenia. Będziemy dysponowali gotówką, która pozwoli nam na realizację naszych planów i na zakupienie sobie wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek pragnęliśmy posiadać.


Kobieta na krańcu szosy

Awaria samochodu na ruchliwej drodze jest jednym z najczęstszych koszmarów, jakie nawiedzają kobiety. Jakie mamy możliwości wybrnięcia z takiej sytuacji?


Wyłudzenie po polsku

Polak potrafi – wiemy to i widzimy na każdym kroku. Dobitnie przekonują się o tym także firmy ubezpieczeniowe, które obserwują cały korowód ludzi, usiłujących wyłudzić ubezpieczenie.


Słowniczek katastrofy metrologicznej

Ze względu na zmiany klimatyczne, musimy się przyzwyczaić, że to już nie kobieta, ale pogoda jest najbardziej zmienną istotą. Lady Pogoda jest grymaśną i niezdecydowaną królową, co coraz odważniej okazuje.


Ubezpieczyciele podpowiadają, jak jeździć samochodem firmowym

Co wymyśliły firmy ubezpieczeniowe, aby zmniejszyć sumy wypłacanych odszkodowań? Postanowiły przeprowadzić specjalne szkolenia dla kierowców samochodów flotowych.


Ubezpiecznia młodych kierowców

Ubezpieczenia komunikacyjne dla osób, które dopiero zrobiły prawo jazdy mogą być dla młodych kierowców prawdziwym szokiem cenowym. Jak uzyskać tańsze ubezpieczenia?


Co to jest mini autocasco?

Kierowca, który chce wykupić ubezpieczenie autocasco,ale nie miał go nigdy wcześniej, musi liczyć się z wysoką stawką za tę polisę. Rozwiązaniem może być AC w wersji mini.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader