Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


UbezpieczeniaJak wybrać dobre ubezpieczenie zdrowotne?

Zdecydowana większość z nas zdana jest jedynie na publiczne ubezpieczenie zdrowotne. Niestety nie gwarantuje ono wszystkich niezbędnych świadczeń, a jak wiemy doskonale wiele kwestii leczonych publicznie nie jest leczona należycie.


Odszkodowanie powypadkowe w Anglii

Teoretycznie wszyscy wiemy, że ulegając wypadkowi w Polsce czy zagranicą, w skutek, którego doznajemy trwałej kontuzji lub uszczerbku zdrowia, należy nam się odpowiednie odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.O ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej kierowcy, czyli OC

Ubezpieczenie OC auta uważane jest za jedno z najważniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych, a mimo to wielu kierowców niezbyt chętnie opłaca składki. Należy uświadomić sobie fakt, że ochrona ta nie jest niepotrzebna. Dlaczego OC jest potrzebne?


Ubezpieczenia majątkowe- podstawowe informacje

Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko- zaczynając od mieszkania, domu, samochodu i kończąc na odpowiedzialności oraz życiu i zdrowiu ludzkim. Mnogość funkcjonujących na rynku ofert narzuca rozgraniczenie ubezpieczeń na kategorie: majątkowe oraz osobowe.


Sprzedaż szkody z OC

Dziś można sprzedać właściwie wszystko. Nawet długi stanowią atrakcyjny towar dla firm windykacyjnych specjalizujących się w egzekwowaniu należności.


Zaniżone odszkodowanie

W Polsce, tak jak w większości państw świata prawo nakłada na właścicieli samochodów wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia OC. Co, jeśli ubezpieczalnia nie wypłaci tyle, ile na prawdę nam się należy?III Filar Emerytalny

Chyba większość dorosłych Polaków słyszała już złowieszcze przepowiednie dotyczące „wysokości” przyszłych emerytur. Jak prognozują eksperci, emerytury będą bardzo niskie i większości z nas mogą one nie zapewnić komfortowego życia po zakończeniu pracy zawodowej.


Rodzaje ubezpieczeń na życie

Charakter zawartej umowy decyduje o naturalnym podziale rodzajów ubezpieczeń w kontekście klienta indywidualnego. Od tego bowiem czy jest to ubezpieczenie terminowe, na całe życie, dożycie czy np. posagowe zależeć będą pozostałe uwarunkowania umowy.


Usługi IT w ubezpieczeniach

Sektor ubezpieczeń, podobnie jak i wiele innych coraz częściej skłania się ku powierzeniu swojej infrastruktury informatycznej zewnętrznemu podmiotowi.


Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia oszczędnościowe stanowią obok ubezpieczeń komunikacyjnych AC, OC coraz większą grupę rejestrowaną w Regionalnych Centrach Ubezpieczeń. Czym zatem jest ta grupa ubezpieczeń, polis oszczędnościowych?


Dlaczego kierowcy tracą nie porównując cen OC?

Ubezpieczenie OC zawieramy na okres jednego roku. Jednak wielu kierowców nie zastanawia się nad wyborem towarzystwa kiedy polisa dobiega końca i po prostu odnawia stare ubezpieczenie, najczęściej tracąc na tym.


4 sposoby na tanią polisę OC AC

Większość z nas co roku zastanawia się czy kupić samo OC, czy też wybrać dodatkowo autocasco. Wiadomo - koszty są wtedy znacznie większe, ale ochrona dużo lepsza. Jeżeli chcemy zaoszczędzić, nie rezygnujmy od razu z AC, poszukajmy taniego pakietu.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader