Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Kredyty
Koniec z dotacjami na założenie firmy

Jeśli liczysz na dotację na założenie własnej firmy będziesz musiał się pospieszyć. Od przyszłego roku bezrobotni i młodzi ludzie tuż po studiach otrzymane pieniądze będą musieli zwrócić. 


Kredyt hipoteczny. Wszystko, co powinieneś wiedzieć

Kredyty hipoteczne to obecnie najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą kupić swoje własne mieszkanie, a nie dysponują odpowiednimi wolnymi środkami.


Czy mamy kartę płatniczą?

Naprawdę warta uwagi karta to jest taka, którą można płacić wszędzie, to jest taka karta, która przecież ma paypass i umożliwia nam także nie tylko już wygodne płacenie, ale i szybkie.


Pożyczka online dla każdego

Obecnie już nawet w szkołach uczą tego, jak wspaniałe oferty mają dla nas przygotowane banki i że naprawdę nie trzeba się bać tych wszystkich kredytów i pożyczek.W tym roku powinno być łatwiej o kredyt

Rok 2012 upłynął pod znakiem zaostrzania polityki banków wobec kredytobiorców i spadających cen mieszkań. Ostatecznie zakończył się również program dopłat do kredytów „Rodzina na Swoim”, który wielu Polakom umożliwił zakup pierwszego, własnego M.


Dowiedz się jak otrzymać dopłatę na dom ekologiczny

Coraz częściej wybieramy zdrowy tryb życia oraz chcemy mieszkać w otoczeniu przyjaznym środowisku. Wiąże się to m.in. ze wznoszeniem proekologicznych domów i mieszkań. Już teraz można ubiegać się o dopłaty do nich, więc warto sprawdzić jakie są warunki przyznawania dofinansowań.


Kredyt na domek letniskowy

Wiele osób decyduje się na zakup domku letniskowego, szczególnie gdy ma ulubione i stałe miejsce spędzania urlopu. Często taka nieruchomość może być również formą inwestycji lub zabezpieczenia na przyszłość.


Pomoc dla zadłużonych

Chcesz żyć na poziomie, spełniać swoje marzenia. By szybciej osiągnąć zamierzone cele - zaciągasz kredyt. Po to wymyślono pożyczki, by przyspieszyć to do czego dążymy w naszych działaniach. Tylko co zrobić kiedy okazuje się, że nie jesteśmy w stanie spłacać długów?


Kredyt konsolidacyjny

Ogromnym problemem Polaków, z którym mamy do czynienia od wielu lat jest spłacanie zobowiązań.


Leasing opłacalne rozwiązanie

W jaki sposób w firmie sfinansować zakup samochodów, które będą wykorzystywane do realizacji zadań? Rozważanie finansowania zewnętrznego są typowe dla większości przedsiębiorstw z racji tego że jest to wygodniejsze niż przeznaczanie bieżących środków.


Najkorzystaniejszy kredyt samochodowy

W obecnych czasach większość kupujących auta decyduje się na wybranie finansowania zewnętrznego a nie wykładanie własnych środków. Przeczytaj i dowiedz się więcej o formach finansowania.


Marzenia o budowie domu do spełnienia

Kto z nas nie marzył o własnym domu za miastem, gdzie dzieci w ogrodzie mogą spędzać większość czasu. Wbrew pozorom tego typu marzenia mogą się spełnić nie tylko osobom, które posiadają na to gotówkę, również tym, którzy mają po prostu odpowiednią zdolność kredytową.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader