Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Finanse » Konto oszczędnościowe jest niesamowite

Konto oszczędnościowe jest niesamowite

autor: Zakatalogowani | artykuł do pobrania

zamieszczono: 18.04.2013 11:08, przeczytano razy: 976, słów: 385


Lubimy odkładać pieniądze na tak zwaną czarną godzinę, to daje nam poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że nic złego nie może nas zaskoczyć, bo w razie czego my na to jesteśmy przygotowani.


Ale wiadomo, że jeżeli pieniądze są chowane w domu, to łatwo je podbierać, bo to zabrakło na jakąś sukienkę, bo to nagle naszła nas ochota na wyjście do kina. Na szczęście jest na to pewna skuteczna rada, która pozwoli nam na oszczędzanie z prawdziwego zdarzenia. Wystarczy tylko, że otworzymy sobie konto oszczędnościowe w swoim banku i tam będziemy przelewali wszystkie nasze nadwyżki. Pieniądze będą bezpieczne, dzięki oprocentowaniu, które zawsze znajduje się na takim koncie, jeszcze będą się pomnażały, a my będziemy mieli do nich utrudniony dostęp.

Bo o ile pierwsza wypłata jest darmowa, o tyle za każdą kolejną dokonaną w danym miesiącu trzeba już płacić. Dodatkowo jeszcze do tego wszystkiego dochodzi fakt, że tych pieniędzy nie można sobie od tak wypłacić z bankomatu, najpierw trzeba przelać je na konto główne, a później dopiero można wypłacać. I właśnie to wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce na odkładanie swoich oszczędności. Zanim przelejemy pieniądze z konta na konto, może się okazać, że już nie będą nam potrzebne, bo poradziliśmy sobie w inny sposób. Niewątpliwie dzięki posiadaniu takiego konta będziemy mieli pewność, że nasze ciężko zarobione pieniądze naprawdę są bezpieczne, także przed nami, a jednocześnie będziemy ciągle mogli sprawdzać ile ich tam już przybyło i na ile będą nam starczyły.

Kiedy myślimy o zaciągnięciu kredytu, zwłaszcza takiego dużego, jak kredyty mieszkaniowy warto skorzystać z takiego urządzenia, które nazywa się kredyty hipoteczne kalkulator, ponieważ jest ono w stanie wyjaśnić ilość rozświetlić nam wiele spraw. Takie coś, czym są kredyty hipoteczne kalkulator można bez problemu znaleźć na niezależnej stronie internetowej, która nie jest związana z żadnym bankiem i pokazuje nam rzeczywiste fakty, jakie są związane z taką tematyką. Dlatego zanim udamy się do banku podpisywać umowę, bardzo istotne jest to, aby skorzystać z tego czym są kredyty hipoteczne kalkulator, ponieważ są one nam w stanie wyjaśnić bardzo wiele rzeczy i podsunąć pytania, które możemy zadać pracownikowi placówki bankowej. 

o Autorze

Dorota Chojnackapowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader