Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Jakie konto wybrać

autor: jan.kw8 | artykuł do pobrania

zamieszczono: 28.05.2014 7:58, przeczytano razy: 707, słów: 326


Ostatnie kilka lat to okres, kiedy oferta banków stale się rozwija. Znaleźć możemy wiele interesujących produktów finansowych, które ułatwiają zarządzanie finansami osobistymi. 


Podstawowym produktem będzie oczywiście konto osobiste, które znajduje się w ofercie każdego banku. W tym momencie konta osobiste oferowane są w różnych konfiguracjach i z różnymi opcjami dodatkowymi, na które warto zwrócić uwagę.

Przede wszystkim to czym mogą różnić się konta osobiste uzależnione jest od tego jak bardzo rozbudowana będzie oferta banku. Podstawowe konta to darmowa oferta dla tych, którzy potrzebują podstawowego konta osobistego. W ten sposób ograniczają oni swoje koszty usługi finansowych, a jednocześnie otrzymują dobry produkt, który wystarczy, by zająć się podstawowym zarządzaniem gotówką osobistą.

Sięgając po konta osobiste można zdecydować się również na wiele innych ofert, które są dużo bardziej rozbudowane. W przypadku osób, które posiadają większe dochody, można wybrać konto osobiste, które dodatkowo będzie posiadać oprocentowanie posiadanych środków, które będą dodatkowo zarabiać. Jednocześnie konta osobiste o bardziej rozbudowanej ofercie wyposażone są w dodatkowe karty debetowe i kredytowe, dzięki czemu posiadacz konta może korzystać z większej ilości usług finansowych. W przypadku takich kont nie można jednak liczyć na ofertę całkowicie darmową. Można spodziewać się opłat za posiadane kart debetowych i kredytowych.

Dodatkowo banki starają się systematycznie wprowadzać dodatkowe produkty, które mają uatrakcyjnić ofertę. Jednocześnie jednak w ten sposób obniżać można również opłaty za konto osobiste, które bez wątpienia jest produktem podstawowym w ofercie banku. Korzystając z większej ilości ofert można być pewnym, że obniżone zostaną opłaty za podstawowe konto osobiste.

Szeroka oferta banków w zakresie kont osobistych sprawia, że każdy klient może znaleźć coś interesującego dla siebie. W ten sposób można mieć pewność, że konto będzie spełniać swoje podstawowe zadania w obsłudze osobistych finansów. 

o Autorze

Jan Kwiatek (direct.money.pl)powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader