Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Finanse » Inwestycje » Jak najlepiej inwestować

Jak najlepiej inwestować

autor: inwestor95 | artykuł do pobrania

zamieszczono: 09.07.2014 13:01, przeczytano razy: 406, słów: 308


Poznaj sposób inwestowania, który pozwoli Ci na każdoroczne wakacje bez kredytów, wolność finansową i bezpieczną przyszłość. Dowiedz się jak inwestują teraz inwestorzy, jakie strategie wykorzystują, by pomnażać swoje dochody. 


Siedzisz przy barku pod palmami trzymając w ręku zimnego drinka, obok uśmiecha się piękna kobieta a w zasięgu wzroku bawią się na piaszczystej plaży Wasze dzieci. Takie wakacje powinien co jakiś czas mieć każdy człowiek i to nie dzięki kredytom, które spłaca przez kolejne lata, lecz mądrym i opłacalnym inwestycjom.

Jak inwestować, kiedy nie mam oszczędności?!
Oszczędzanie to kwestia nawyku i dotyczy każdej grupy społecznej. Mając więcej, wydajemy więcej. Trzeba nauczyć się systematyczne odkładania nawet niewielkiej kwoty, która z czasem stanie się wystarczającym kapitałem, który można zainwestować w bardziej rentowne inwestycje.

W co warto inwestować?!
Klasyczna "skarpeta" przynosi straty ze względu na inflację. Banki proponują grosze, obligacje wypadają podobnie. Akcje mogą być bardziej zyskowne, jednak trzeba wiedzieć, które takie będą. Fundusze inwestycyjne - musimy zaufać pośrednikom, którzy nie interesują się tak naprawdę klientem po tym, jak już zainwestował. Pozostaje giełda, na której można dużo zarobić, ale co z ryzykiem.

Boję się ryzyka utraty oszczędności?!
Ryzyko zawsze wiąże się z inwestycjami, można go jednak ograniczyć. Niskie ryzyko przynosi niskie zyski na najbardziej popularnych narzędziach inwestycyjnych tj. lokatach, obligacjach, funduszach inwestycyjnych. Giełda proponuje inwestycje najbardziej opłacalne o różnym stopniu ryzyka.

A co z wiedzą i doświadczeniem?!
Samodzielna gra na giełdzie wymaga kilkuletniej nauki i conajmniej jednej utraty całego kapitału. Są jednak nowe rozwiązania, które umożliwiają zrabianie na giełdzie bez jakiejkolwiek wiedzy na jej temat. Jest to Autonomiczny Handel.

Co daje Autonomiczny Handel?!
Wysokie zyski, ograniczone ryzyko, oszczędność czasu, eliminacja czynnika psychologicznego, sprawdzoną strategię...


Chcąc się dowiedzieć jak to działa wejdź na http://prezentacja2.robot-forex24.pl/

o Autorze

Myślę o swojej przyszłości, gdyz z racji wieku nie licze na emeryturę. Szukam sposobu na inwestycję, dzięki której zapewnię sobie i moim bliskim godną przyszłość. Pracuje w rozwojowej firmie technologicznej, w której spełniam się zawodowo. Magda Ruchypowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader