Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


InwestycjeZuno Bank konkurencją dla banków internetowych w Polsce?

Na pierwszy kwartał 2012 roku planowane jest uruchomienie polskiego oddziału kolejnego nowego banku internetowego z grupy Raiffeisen.


Konto oszczędnościowe

Dotychczas klienci mieli możliwość korzystania z kont oszczędnościowych, dzięki którym faktycznie ich pieniądze zarabiały. Od początku 2012 roku wchodzą jednak przepisy, które sporo zmienią.Charakterystyka lokat bankowych

Jedną z najbardziej popularnych form oszczędzania obecnie w Polsce są lokaty bankowe. Ich popularność bierze się w głównej mierze z prostoty, łatwości założenia oraz bezpieczeństwa związanego z deponowanymi środkami pieniężnymi. Dlatego, w dzisiejszych czasach, kiedy na rynkach finansowych panuje niepewność, oferta lokat budzi tak duże zainteresowanie.


Ranking lokat

Lokaty bankowe są najczęściej wykorzystywaną metodą inwestowania. Musimy powiedzieć jednak, że nie zawsze, lokata w praktyce jest opłacalna.


Lokaty bankowe

W tym momencie najczęściej wybieraną metodą inwestowania jest lokata. Czy jednak aby na pewno to lokata jest metodą optymalną? Czy warto sięgać po lokaty?


Tajniki ludzi bogatych, które powinieneś poznać

Jak to możliwe, że część osób potrafi zarobić pieniądze prawie na wszystkim czego się tylko nie dotkną? Jaki skrywają sekret, o którym nie mają pojęcia pozostali?


Jak oszczędzać w czasach kryzysu?

Sytuacja na światowych rynkach jest bardzo nieciekawa. Lada dzień zbankrutuje Grecja, kolejne państwa z Portugalią na czele też mają bardzo nieciekawą sytuację (oprócz Portugalii, także Hiszpanie i Włosi), jeśli Grecja zbankrutuje, to bardzo odczują to Francuzi i Niemcy (oni najwięcej Grecji pomagali). Dlatego jest to dobry moment na inwestowanie. Podobna sytuacja miała miejsce trzy lata temu kiedy to w USA zaczęły się problemy.


Lokaty strukturyzowane

Oprocentowanie lokat w polskich bankach jest śmiesznie niskie. Nasi rodacy szukają zatem sposobu na to, by inaczej wykorzystywać swoje oszczędności. Skoro tradycyjna lokata nie daje możliwości zarabiania to z czego korzystać? Jaką metodę wybrać, by faktycznie zarobić godziwe pieniądze?


6 prostych do zrobienia rzeczy, które pozwolą Ci się wzbogacić

Gdyby bogactwo można byłoby zamówić i przyniesiono by je na tacy to pewnie prawie każdy by je zamówił. Mnóstwo ludzi chciałoby być bogatymi, ale niestety większość jest biedna lub żyje „od wypłaty do wypłaty”.


Jak zarobić duże pieniądze? Nie słuchaj rad rodziców jeżeli są biedni.

Chyba postradałeś zmysły jeżeli postępujesz tak samo jak twoi rodzice i spodziewasz się innych wyników niż oni. Nie obraź się, ale jeżeli oni nie są zamożni to ty postępując tak samo jak oni też nie zarobisz dużych pieniędzy. Już czas, żebyś zaczął postępować inaczej niż twoi rodzice jeżeli chcesz żyć życiem takim o jakim marzysz, a nie takim jaki wiodą twoi rodzice.


5 tajników ludzi bogatych jak zgromadzić duże pieniądze

Pewnie „obiło ci się już kiedyś o uszy” jak to niektórzy próbowali już wszystkiego i nie znaleźli sposobu jak zgromadzić bogactwo.  Ludzie chcący zostać bogatymi najczęściej myślą, że stanie się to z dnia na dzień i są zaskoczeni, że się im to nie udaje.


3 ważne rzeczy, które wiedzą bogaci, a biedni nie

Czy myślałeś kiedyś nad tym jak to się dzieje, że bogaci stają się coraz bogatsi z każdym pokoleniem? Przyjrzyjmy się trzem rzeczom, o których wiedzą, i które umożliwiają im gromadzenie coraz większego bogactwa.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader