Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Inwestycje
Lokaty walutowe - łatwy zysk czy duże ryzyko?

Spośród wielu dostępnych lokat nie sposób pominąć lokat walutowych. Nie należą do najpopularniejszych głównie, dlatego że większość ludzi wynagrodzenie otrzymuje w złotówkach. Wymiana złotego na inną obcą walutę może spowodować powstanie dodatkowych korzyści. 


Bezpieczne sposoby pomnażania pieniędzy

W czasach spowolnienia gospodarczego dla wielu osób oszczędzających pieniądze najważniejsze staje się ich bezpieczeństwo. Potencjalnie wysokie zyski odkładane są na dalszy plan a zamiast tego chcemy skupić się jedynie na zachowaniu wartości nabywczej gotówki. 


Zakup mieszkania na rynku wtórnym krok po kroku

Decydując się na zakup mieszkania, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników – jaka ma być powierzchnia mieszkania, jego lokalizacja, czy lepiej mieszkać w bloku czy w kamienicy itd.


Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?

Każdy marzy o własnych czterech kątach. Jednak jeśli przychodzi pora kupna, trudno się zdecydować na konkretne mieszkanie. Podstawową kwestią jest to czy lepsze jest mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego.Jak wybrać działkę pod budowę domu

Czasem tańsze okazuje się zakupienie gruntu i wybudowanie na nim domu niż kupno gotowego mieszkania w dużym mieście. Jednak trzeba wybrać odpowiednie miejsce. Na co zwracać uwagę przy wyborze działki pod budowę domu?


W co bezpiecznie inwestować w czasach kryzysu?

W najbliższym czasie, przewiduje się, że najbezpieczniejszym sposobem przynoszącym wymierny zysk będą depozyty bankowe, metale szlachetne oraz obligacje skarbowe.


Masz czas i pieniądze – zainwestuj w lokal użytkowy

Zdania na temat kryzysu na rynku nieruchomości są podzielone. Opcje za i przeciw wzajemnie się ścierają i punktują w dyskusjach, a przeciętny Kowalski skutecznie gubi się w domysłach. I nie wie co, za ile i czy w ogóle warto kupić. 


Finanse osobiste- zarabiamy i oszczędzamy

O finanse osobiste powinniśmy dbać na różne sposoby, oszczędzając, inwestując, zarabiając, ale i sensownie wydając swoje pieniądze.


Jak nie przeszacować wpływów w planowaniu inwestycji majątkowych

Sprawa szacowania wpływów i dochodów z inwestycji jest prawdopodobnie dość oczywista dla każdego kto miał do czynienia z wszelkim prognozowaniem, ale na tyle kluczowa, że dobrze jest poświęcić jej chwilę. Nie ulega wątpliwości, że przeszacowanie takich parametrów jak cena sprzedaży produktu, czy jego sprzedana ilość, albo niedoszacowanie różnego rodzaju kosztów, prowadzi do fałszywych wyników analizy i - w konsekwencji - złej decyzji inwestycyjnej.


Dopłaty na rok 2012

W artykule tym umieszczę kilka informacji na temat dotacji realizowanych w roku 2012 nie tylko z puli Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnctwa ale takze z innych źródeł. Sprawdź z czego możesz skorzystać, bądź na bieżąco i nie daj się zaskoczyć nieznajomością przepisów. Już dziś możesz skorzystać z dotacji.


Banki w Polsce, a 2012 rok

Już teraz polskie banki zapowiadają, że rok 2012 dla ich działalności może okazać się strasznie trudnym. Dlaczego? Czego konkretnie spodziewa się branża bankowa?


Jak wybrać konto bankowe?

Każdy z nas posiadał lub posiada konto bankowe. Wcześniej jednak trzeba było dokonać wyboru odpowiedniego konta. Wielu ludzi nie zwraca uwagi na szczegóły ofert, przy decydowaniu się na konkretne konto bankowe. W artykule zostały przedstawione najważniejsze kryteria wyboru konta bankowego.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader