Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Finanse
Jak działa OFE

Oszczędzanie powoli wchodzi w krew, ponieważ dzięki temu nie tylko ma się pieniądze na czarną godzinę, ale również uczymy naszych podopiecznych pozytywnego myślenie odnośnie pieniędzy.


Zalety rzeczówki

Rzeczówka jest, więc najczęściej udzielana tym osobom, które to prowadzą gospodarstwo rolne. Wiadomo przecież, że jest wiele urządzeń, maszyn, jakie to są w każdym profesjonalnym gospodarstwie rolnym niezbędne.


Pomnażamy kapitał

Jeśli chcemy posiadać zarówno ubezpieczenie i fundusz inwestycyjny, to można sięgnąć po ofertę jednej instytucji. Nie trzeba szukać osobno ubezpieczenia dla nas i funduszu inwestycyjnego ponieważ o wiele korzystniej można znaleźć sobie cały pakiet.


Nowoczesne konto internetowe

Pieniędzy nie trzymaj w skarpecie. Wpłać je na swoje konto bankowe. Jeśli chcesz mieć do nich stały dostęp, wybierz konto internetowe umożliwiające pełne zarządzanie środkami.Do kantoru czy do banku?

Jeśli zastanawiasz się gdzie wymienić walutę, skorzystaj z doświadczeń i porad osób, które wypróbowały różne dostępne oferty i mechanizmy w tym zakresie.


Jak bezpiecznie kupić używany samochód?

Rynek używanych samochodów jest w Polsce cały czas popularny. Co prawda stał się on bardziej konkurencyjny, a popyt na samochody spadł w stosunku do np. 2008 roku, jednak w nadal chętnie kupujemy używane auta.


Umowa najmu mieszkania

Przez umowę najmu lokalu mieszkalnego wynajmujący zobowiązuje się oddać najemcy lokal mieszkalny do używania przez czas oznaczony lub nieoznaczony, a najemca zobowiązuje siępłacić wynajmującemu umówiony czynsz.


Jak znaleźć rzetelne biuro podróży?

Najpierw Sky Club organizujący wyjazdy dla Triady, tydzień później Alba Tour i Africano Travel – mniejsze biura podróży. Początek sezonu był faktycznie gorący. Od kilku lat praktycznie co roku jesteśmy świadkami upadku kolejnych polskich touroperatorów.  


Audyt a kontrola

Dla przeciętnego człowieka pewne terminy są zupełnie równoznaczne, mimo że dla profesjonalistów jest oczywistym, iż dotyczą innych sfer, czy też mają zupełnie inny charakter. Tak też jest w przypadku klasycznej kontroli oraz audytu finansowego.


Prowadzenie rachunkowości przedsiębiorstwa

Bez względu na formę prowadzenia działalności gospodarczej istnieje prawny obowiązek prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych rodzących skutki finansowe.


Zaliczka a zadatek

Kupnie i sprzedaży mieszkania towarzyszy wiele formalności. W chaosie życia codziennego można zapomnieć o ważnych kwestiach, czego skutki mogą okazać się bolesne. Dotyczy to zwłaszcza spraw finansowych.


Dotacje unijne - na co zwrócić uwagę

Odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej zdania na temat tego posunięcia są podzielone. Nie powinni jednak narzekać przedsiębiorcy, którzy mogą starać się o dotacje. Powinny jednak wcześniej zapoznać się z warunkami, które muszą spełnić.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader