Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Edukacja
Jak napisać książkę, cz.2 - bądź dociekliwy

  Dociekliwość jest naturalną konsekwencją ciekawości świata, o której pisałam w części pierwszej. Jeżeli jestem ciekawa kogoś lub czegoś, to naturalną reakcją jest, że chcę się dowiedzieć o kimś lub o czymś jak najwięcej.


Jak napisać książkę, cz.1 - bądź ciekawy świata

  Po pierwsze chodzi o ciekawość świata. Nie zostanie się pisarzem przed ekranem telewizora czy komputera. Nie zostaniesz reporterem na kolejnej imprezie u znajomych, po której obudzisz się z bólem głowy.


Dlaczego nauka języka angielskiego jest istotna?

Dlaczego powinniśmy uczyć się języka angielskiego? Co sprawia, ze jest on ważny? Jakie korzyści niesie biegła znajomość tego języka i co czyni go wyjątkowym w obecnym świecie.


Prawo zobowiązaniowe w nieruchomościach – umowa najmu

Nieruchomości bardzo często są wynajmowane. Warto w takiej sytuacji również podpisać umowę, aby obie strony wiedziały jakie mają prawa i obowiązki.Jakie kursy z fizjoterapii są najpopularniejsze?

Każdy szanujący się fizjoterapeuta, chcąc być uznawanym za specjalistę w swojej branży, musi nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Ale które szkolenia najlepiej wybrać?


Edukacja według zasad Montessori

Metoda edukacji Montessori, to metoda u podstaw której leży swobodny rozwój dziecka według indywidulanego tempa rozwoju. Nazwa pochodzi od nazwiska znanej włoskiej pedagog Marii Montessori, która poświęciła całe życie badając rozwój dziecka.  


Jak zrobić dobrą prezentację multimedialną?

Prezentacja multimedialna w dzisiejszych czasach jest nie tyle pomocna, co niezbędna. Chociaż jej  przygotowanie  wydaje się banalnie proste, to niestety łatwo ją zepsuć. Warto wiedzieć, w jaki sposób przygotować prezentację, aby pomogła nam w wystąpieniu.


Właściwy temat pracy dyplomowej - pierwszy krok do sukcesu

Podczas pisania pracy dyplomowej posiadana wiedza to jedna sprawa, druga natomiast  to zdolność przelania jej na papier. Nawet ten kto nie czuje się zbyt dobrze we władaniu słowem pisanym ma możliwość na zdobycie wysokiej oceny końcowej. 


Angielski – co zrobić, żeby go nie zapominać?

Angielski zna już dziś prawie każdy młody człowiek, uczymy się go w końcu już od przedszkola. Jednak nauka kiedyś się kończy, co robić dalej?


Język turecki w Europie - czy warto się go uczyć?

Zainteresowanie językiem tureckim w Europie Zachodniej wciąż rośnie.  Dużą zasługą tego rozwoju wypadków stała się większa niż dotychczas otwartość na świat i obce kultury oraz zwiększona ekspansja na tereny wschodnie, głównie w zakresie handlu i turystyki.


Nauka słówek angielskich

Każdy z nas na pewno spędził godziny jak i nie dni na nauce słówek angielskich. Wiemy jak niewdzięczna to praca - wkuwać angielskie słówka za pomocą programu komputerowego lub rejestru słówek. W tym artykule przedstawię zbiór ważnych zasad dotycząceych nauki słówek.


Kreatywne zabawy dla dzieci

Kreatywność dziecka objawia się na wielu płaszczyznach. Rodzice mają więc szansę wspomagać dziecko w rozwijaniu jego potencjału w przeróżnych obszarach. Kreatywność można i należy rozwijać u dziecka np. przez dobór odpowiednich form spędzania wolnego czasu.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader