Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


PsyPrawidłowe żywienie psów

Profesjonalni hodowcy psów nie tylko dbają o to, co psy jedzą i w jakich godzinach, ale także o wiele innych rzeczy. Mowa tu np. o sterylności podawanych psom posiłków oraz ich wielkości.


W Karkonosze z psem

Regulamin Karkonoskiego Parku Narodowego akceptuje psy. To dobra wiadomość dla tych, którzy cenią sobie górskie wyprawy z czworonogiem. Gdzie warto pojechać, a jakich miejsc unikać?Psi udar cieplny: tylko bez paniki!

Coś jest nie tak. Zazwyczaj pogodne na spacerze psisko nagle jest dziwnie pobudzone, nerwowo dyszy, język mu sinieje, oddech robi się nieregularny i bardzo szybki. Zaczyna się udar. Co robić? 


Psi fryzjer w domu

Odpowiednia pielęgnacja to podstawowa potrzeba Twojego psa i istotna część obowiązków odpowiedzialnego właściciela. Tak jak człowiek, psy potrzebują akuratnej pielęgnacji żeby wyglądać i czuć się świetnie.


Najlepsze jedzenie dla psa

Pies to zwierzę, które towarzyszy człowiekowi w całej histroii rozwoju cywilizacji, nie tylko jako niezawodny strażnik, ale także prawdziwy przyjaciel, który pomaga nam w każdej sytuacji życiowej.


Karma dla psa musi być modna

Najlepsza karma dla psa to kawałek mięsa z ekologicznej rzeźni i farmy opierającej się na naturalnych metodach produkcji. Tak przynajmniej twierdzą niektórzy mieszkańcy Nowego Jorku.Pan z nadwagą, pies z nadwagą

Nie tylko brytyjskie dzieci są otyłe. Także psy posiadane przez Brytyjczyków mają problemy z nadwagą. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez organizację charytatywną PDSA ponad 35 proc. zwierząt domowych waży zbyt dużo. Problemem jest karma dla psów.


Szkolenie psów z klikerem

Psy małych ras są w wieku szczenięcym rozkosznymi kuleczkami, słodkimi misiaczkami, itp. Myli się też kto sądzi, że „mały pies mały kłopot”


Pies pod dobrą opieką

Posiadanie psa to dla każdego właściciela powód do radości, ale także duża odpowiedzialność. Mało jednak osób wie, jak dobrze zadbać o swojego pupila by był zdrowy i rozwijał się prawidłowo. Warto więc zdobyć trochę wiedzy na ten temat, aby nie zaszkodzić swojemu psiakowi.


Jak zadbać o zdrowie psa

Wiele osób decydujących się na psa zapomina, że nie jest to jedynie przyjemność i spełnienie kaprysu, ale również duży obowiązek. Pies jest żywym stworzeniem które wymaga odpowiedniej troski. Można powiedzieć, że biorąc go do domu staje się on członkiem naszej rodziny.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader