Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Zwierzęta domoweDomowy psi fryzjer

Właściwa pielęgnacja to podstawowa potrzeba Twojego psa i istotna część obowiązków właściciela, który jest odpowiedzialny za swojego pupila. Tak jak ludzie, psy również potrzebują właściwej pielęgnacji, ażeby wyglądać i czuć się jak najlepiej. 


Klatka dla królika

Często zastanawiamy się, jak wykonać klatkę dla królików. Jaka powinna być klatka dla królików, by cieszyć się zdrowymi zwierzętami? Pytanie dosyć trudne, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Utylizacja padłych zwierząt

Dla miłośnika zwierząt śmierć jego pupila jest czasami tak samo trudnym przeżyciem jak śmierć człowieka. Ukochany przez dzieci piesek lub kot, który był ulubieńcem rodziny odchodzi. Wtedy trzeba zastanowić się co zrobić z truchłem.


Wpływ zwierząt domowych na rozwój dzieci

Zwierzęta domowe traktowane są przez nas jak członkowie rodzin. Są dla nas szczęściem i radością. Dostarczają wielu wzruszeń i wspaniałych emocji. Jednak wielu z nas zastanawia się, czy posiadanie zwierzęcia w domu, gdzie dzieci są małe lub dopiero się pojawią jest właściwe.


Pogrzeb pupila

Gdy odchodzi nasz ukochany czworonóg, chcielibyśmy godnie go pożegnać. Przecież pies czy kot żył z nami długie lata, towarzysząc w codziennych zmaganiach, radościach, smutkach i rodzinnych przeobrażeniach.


"Smętarz dla zwierzaków"

Taki tytuł nosi najstraszniejszy – chyba – horror Stephena Kinga. Mowa tu o powieści, która - od 1983 roku - zawładnęła umysłami wszystkich wielbicieli talentu pisarza. Moc rażenia trwa do dziś!Hala udojowa i jej niezbędne elementy

Aby zwierzęta były zdrowe i bezpieczne higiena doju musi być zachowywana na każdym etapie dojenia. Dlatego coraz częściej udojnie zaopatrywane są w profesjonalny sprzęt, który pomaga doić krowy w sposób szybki i łatwy.


Pierwsza pomoc przy pogryzieniu przez koszatniczkę

Koszatniczki, choć niezywkle sympatyczne, mogą dotkliwie ugryźć w stresującej sytuacji.Co wtedy zrobić? Jak postępować? Opisałam na podstawie własnych doświadczeń.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader