Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Wnętrza
Jak dopasować klamki do drzwi? Wskazówki praktyczne

Klamki to nieodłączny element każdych współczesnych drzwi, którego brak nie pozwala im spełniać ich najważniejszej funkcji. Jeśli nie kupujemy kompletnych drzwi z klamką, musimy ją odpowiednio dobrać, tak aby całość wyglądała estetycznie i spójnie. 


Jak urządzić stylową łazienkę – czyli nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie

Łazienka w drewnie lub szkle? - czemu nie. Nowoczesne materiały pozwalają na tworzenie wielu interesujących aranżacji. Jakie mamy możliwości? O tym przeczytacie w artykule.


Mała kuchnia - co zrobić, aby się w niej znaleźć?

To stosunkowo łatwe do wykonania, by kuchnia była i ładna, i funkcjonalna zarazem. Ale jeśli jest mała? Także i w małym metrażu może być naszym ulubionym miejscem, choć możemy zapomnieć o rodzinnych spotkaniach przy kuchennym, wielkim stole. A może jednak nie musimy z tego rezygnować?


Czy podłoga drewniana jest dobrym rozwiązaniem w kuchni?

Częstym pytaniem w świecie podłóg drewnianych jest to, czy jej ułożenie w kuchni jest dobrym pomysłem. W poniższym artykule postaram się wyjaśnić kilka kwestii z tym związanych.Gdzie najlepiej kupować lampy?

Wybór oświetlenia powinien być przemyślany. Również dobór sklepu, w którym będziemy chcieli kupić lampy nie powinien być przypadkowy. Warto przy tym poznać kilka rodzajów sklepów, zapoznać się z ich ofertą i cenami. 


Jak urządzić pokój dla dziecka?

Po pierwsze, pamiętajmy, że urządzamy go dla dziecka. Nie dla siebie. Nawet jeśli własny pokój był dla nas, jako dzieci, nieosiągalnym marzeniem, teraz nie jest czas na to, by realizować swoje tęsknoty.


Rodzaje i funkcje oświetlenia we wnętrzach

Oświetlenie to istotny element wyposażenia wnętrz, który spełnia ważną rolę w każdym pomieszczeniu, zarówno funkcjonalną, jak i dekoracyjną.  W naszych wnętrzach stosujemy różnego rodzaju lampy, jednak zazwyczaj decydujemy się na główne, centralne oświetlenie na suficie.


Czy MDF szkodzi zdrowiu?

Czy płyty MDF szkodzą zdrowiu? Zgodnie z atestem higienicznym na 1 m3 kubatury pomieszczenia nie powinno przypadać więcej niż 0,7 – 1,0 m2 płyty. Płyty MDF są wręcz idealnym substytutem drewna, niewątpliwie są dobre i tanie. Nie przesadzajmy jednak …


Jak urządzić idealny pokój dla ucznia?

Urządzenie pokoju ucznia to połączenie dwóch światów – stworzenia przestrzeni do nauki i zabawy w jednym pomieszczeniu w taki sposób, by sobie wzajemnie nie przeszkadzały.


Czy styl glamour jest dla Ciebie?

Lubisz luksus i elegancję? Wymyślne dodatki oraz oraz kształty? Wszystkie te cechy są dla Ciebie nieco ważniejsze niż funkcjonalność i wygoda? W takim razie urządzanie mieszkania w stylu glamour jest dla Ciebie! Połączenie wszystkich cech daje fantastyczny efekt końcowy!


Mieszkanie z pomysłem - fototapety

Fototapeta potrafi nadać wnętrzu charakter, ożywić je i sprawić że będzie dokładnie takie jak chcemy. Obecnie oferowane na rynku fototapety na wymiar to produkty wysokiej jakości z pełną gamą zastosowań w domach i mieszkaniach - w salonie, łazience i kuchni.


Kupno mieszkania: na co zwrócić uwagę?

Kiedy zdecydujemy się na zakup mieszkania, chcemy mieć pewność żeby wszystko co z nim związane było najlepsze. Nowe budownictwo, ergonomiczne wnętrza, lokalizacja. Jakie czynniki okazują się kluczowe przy kupowaniu mieszkania?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader