Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


WnętrzaNajpopularniejsze rodzaje kanap

W salonie lub w pokoju gościnnym konieczne jest umieszczenie mebla wypoczynkowego, zwykle posiadającego funkcję sypialną. Często w takich przypadkach decydujemy się na zakup kanapy. Okazuje się, że mamy szerokie możliwości wyboru różnego rodzaju kanap.


Urządzanie łazienki

O remoncie i odnowieniu łazienki marzy większość z nas. Stare popękane kafelki, ubita umywalka, wanna z kamieniem, zacinająca się spłuczka. Jeśli dysponujecie kwotą co najmniej 10 tysięcy złotych, możecie pokusić się o gruntowne zmiany w tym temacie.Meble drewniane - szlachetność i wytrzymałość

Drewno jest doskonałym materiałem, który świetnie sprawdza się we wnętrzach.  Z różnych gatunków wykonuje się piękne meble, drzwi, elementy wykończeniowe. Drewniane meble oraz drzwi są synonimem luksusu i elegancji, a ich koszt jest dość wysoki.


DGP grawitacyjne czy wymuszone?

Kominki od wieków gościły w architekturze, a ich główną rolą było ogrzewanie pomieszczeń. Ostatnie trendy nowoczesnych aranżacji przywracają kominki do łask. Okazuje się, że oprócz funkcji dekoracyjnych są niezwykle praktyczne i mogą ogrzać nawet cały dom. 


Dylematy związane z drzwiami

Kupno własnego mieszkania to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych i najważniejszych momentów w naszym dorosłym życiu. Nawet jeśli wiąże się z wyrzeczeniami, to nic nie jest w stanie odebrać świeżo upieczonym właścicielom radości z planowania i urządzania swojego lokum.


Ergonomiczna kuchnia

Planując modernizację kuchni, należy przeanalizować kolejność prac wykonywanych podczas przygotowywania posiłków, częstotliwość użytkowania poszczególnych urządzeń, np. zmywarki lub mikrofalówkiKlimat Wnętrz - specyfika domu

Każdy postrzega go inaczej, każdy inaczej go odczuwa, ale pozostaje on niezbędnym i kluczowym elementem każdego wnętrza. Tak jak można preferować czarnomorski żar, łagodną adriatycką bryzę, lub orzeźwiający mróz norweskich fiordów, tak i klimat wnętrza ludzie lubią różny.


Dla kogo meble industrialne

Meble industrialne to meble, które doskonale komponują się z wnętrzami typu loft, z surowym i chłodnym wystrojem wnętrz, Są to jednak również meble, którymi możemy przełamać wiodącą estetykę i dzięki którym do wystroju wnętrz wprowadzimy ciekawy akcent, dynamizujący aranżację.


Ciekawa alternatywa – tapety do malowania

Wykończenie wnętrza jest czymś, co wielu osobom przysparza nie lada kłopotów. Nie zawsze wynika z faktu, że nie wiemy, co chcielibyśmy widzieć w naszym domu i jak chcemy wykończyć mieszkanie. 


Jak zmienić wnętrze nie robiąc remontu? – o mocy dodatków

Jeśli wnętrza, w których przebywasz znudziły Ci się, oznacza, że przyszedł czas na zmiany. Nie musisz jednak mieć dużych funduszy i czasu na remont, by odmienić swój pokój.


Klasyfikacja schodów według konstrukcji

Drodzy czytelnicy, tym postem rozpoczniemy cykl artykułów mający na celu przybliżyć Wam klasyfikację schodów wewnętrznych ze względu na różne kryteria. Na pierwszy ogień idą schody wewnętrzne sklasyfikowane według konstrukcji.


Dla kogo meble designerskie?

Dziś w sklepach możemy znaleźć wiele różnych mebli, które niekoniecznie sprostają naszym oczekiwaniom. Jeśli bowiem poszukujemy czegoś nie tylko praktycznego, ale również wykonanego z wysokiej jakości materiałów, będziemy musieli wydać nie lada pieniądze.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader