Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Majsterkowanie



Falowniki do silników jednofazowych

Praktycznie każdy interesujący się techniką napędową słyszał o falownikach do silników 3-fazowych, jednak już nie wszyscy wiedzą że na rynku dostępne są również falowniki dedykowane do silników 1-fazowych - i to właśnie im zostanie poświęcony ten artykuł.


Komu przyda się pilarka do drewna?

Piły łańcuchowe to stały element spotów reklamowych znacznej części producentów narzędzi elektrycznych czy marketów ze sprzętem ogrodniczym lub budowlanym.



Sprawdzone metody spawania

Spawanie jest niezwykle trudną sztuką. Dostępnych jest co najmniej kilka metod i w każdej z nich przyszły spawacz może doskonalić swoje umiejętności. Zdecydowanie korzystanie z metody spawania tig jest jedną z najbardziej uniwersalnych metod.


Samodzielna renowacja starego, drewnianego stołu

Ze względu na to, że stare meble mają niezwykły urok i nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru coraz więcej osób decyduje się na ich renowację.


Podłączenie hydroforu do instalacji

Hydrofory zasilane z własnego ujęcia wody i podłączane bezpośrednio do instalacji domowej powodują dość duże wahania ciśnienia którym warto zapobiec aby ograniczyć zużycie wody.


Czy warto używać drewna na parkiecie

Przy układaniu posadzki na tarasie czy balkonie naszego domu często mamy dylemat co wybrać na podłoże. Mamy wybór między kamieniem, betonem czy też drewnem. Ta ostatnia opcja wydaje się szczególnie kusząca biorąc pod uwagę wygląd i trudność układania.



Montaż klimatyzacji

Posiadanie klimatyzacji nie jest już luksusem dla nielicznych, a raczej standardowym wyposażeniem domu. Montaż urządzenia klimatyzacyjnego można wykonać samodzielnie, przez co konsument nie naraża się na większe koszty.


Wymarzony projekt i dom

Decyzja o budowie naszego wymarzonego domu jest jedną z najważniejszych decyzji, którą podejmujemy w życiu. Podstawową decyzją jest wybór odpowiedniego biura projektowego lub projektanta. 


Jak ocieplić stary dom drewniany

Stare domy drewniane często nie spełniają obecnych wymogów izolacyjności termicznej i potrzebują dodatkowego ocieplenia. Chcąc ocieplić taki dom, możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest ułożenie izolacji termicznej wewnątrz budynku. Jednak metoda ta posiada kilka wad.


Technologia stosowania gotowej zaprawy murarskiej.

Fabrycznie przygotowane suche zaprawy murarskie są mieszanką spoiwa cementowego, wapna, wypełniaczy mineralnych i  środków modyfikujących. Zaprawa takie są produktami wydajnymi, wygodnym i łatwym w użyciu.


Technologia stosowania gotowej zaprawy tynkarskiej.

Fabrycznie przygotowane suche mieszanki zapraw tynkarskich dzięki swoim parametrom technicznym i roboczym są produktami wydajnymi, łatwymi i wygodnym użyciu.


Przygotowania do malowania

Malowanie to najprostszy sposób na odświeżenie pokoju. Jest tanie i na tyle łatwe, że można je wykonać samodzielnie. Można tak dobrać kolory i wzory, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru.




Powered by ArticleMS from ArticleTrader