Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Dom i ogród
Tworzenie instalacji elektrycznej

Przy budowie domu mamy do czynienia z wieloma dziedzinami techniki, z którymi nie jesteśmy za pan brat, a musimy się z nimi zmierzyć i podejmować kluczowe decyzje z nimi związane. Jest to niewątpliwie duży problem, powodujący często konfuzję u inwestorów.


Jak wybrać najlepszy odkurzacz do liści do swojego ogrodu?

Odkurzacze do liści to rodzaj urządzeń pozwalających utrzymać Twój ogród, posesję oraz podjazd w idealnym stanie. Dzięki nim w sposób szybki i bez zbędnego wysiłku pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń. Od teraz piękna złota jesień będzie budziła tylko miłe skojarzenia.


Domek holenderski – tymczasowy obiekt budowlany

Domki holenderskie możemy z czystym sumieniem określić jako tymczasowe obiekty budowlane. Dzieje się tak z powodu cech charakterystycznych dla tego typu budynków.


Mycie parowe w gastronomii

Mycie parowe ze względu na wiele zalet ma szerokie spectrum zastosowania. Najczęstszym miejscem, gdzie możemy je spotkać są myjnie samochodowe. Ale nie tylko tam para jest źródłem czystości.Podaj cegłę, czyli jak pną się mury

Z czego budujemy ściany? Najczęściej do tego celu używamy: pustaki, cegły lub bloczki. Tak zbudowane ściany działowe odznaczają się trwałością i izolują akustycznie. Już przy wyborze projektu domu warto sobie zadać pytanie, jaki materiał będzie najbardziej odpowiedni?


Układanki z kostek brukowych Iberia

Ażurowa kostka Iberia firmy Libet jest produktem atrakcyjnym wizualnie, o wysokich walorach użytkowych i – co bardzo ważne – przyjaznym dla środowiska naturalnego. 


Łóżko podwójne wysuwne - czy warto?

Kiedyś za łóżko młodzieżowe służyła zazwyczaj wersalka, wysłużony półkotapczan czy amerykanka. Teraz każdy rodzic chce by jego pociecha miała spokojny i zdrowy sen. Co jednak gdy pociechy są dwie a miejsca mało?


Drewno jako materiał budowlany.

Drewno jest najbardziej uniwersalnym materiałem budowlanych w historii. Wraz z upływem lat i postępem technologii, na rynku pojawiają się nowe materiały, które rywalizują z tym budulcem.


Instalacja alarmu - najczęściej popełniane błędy

Obecnie, w związku ze wzrostem świadomości społeczeństwa i większą dbałością o bezpieczeństwo, w systemach alarmowych stosuje się najwyższe standardy, zgodne z wymaganiami znanych producentów.


Niezbędne elementy na działce pod miastem

To niewątpliwie przyjemne uczucie mieć możliwość wyjazdu na działkę za miastem. Czyste powietrze, bliskość natury, chwila spokoju z dala od miejskiego zgiełku to są rzeczy, o których marzy większość mieszkańców dużych aglomeracji.


Zamówienie betonu na budowę

Wybór betonu na budowę wydaje się prostą sprawą. Jak się okazuje w praktyce beton betonowi nierówny i na każdym etapie budowy potrzebny będzie inny rodzaj betonu.


Czy kocioł gazowy to dobre rozwiązanie?

Coraz więcej osób decyduje się na ogrzewanie gazem. Warto pamiętać, że koszty związane z ogrzewaniem domu oraz podgrzewaniem wody użytkowej stanowią aż 70-80% kosztów eksploatacji budynku, dlatego wybór rozwiązania grzewczego ma ogromny wpływ na wysokość wydatków na utrzymanie domu.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader