Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Zarządzanie
Błędy początkujących przedsiębiorców

Zdecydowałeś się zrobić ten ważny krok w swoim życiu, jakim jest założenie własnego biznesu? Ustrzeż się błędów jakie najczęściej popełniają początkujący przedsiębiorcy. Rozwiń skrzydła zamiast zwijać interes po trzech latach działalności.  


Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie, w której przeważa praca zdalna?

Z kilku ostatnich raportów badających trendy na rynku pracy wyłania się jeden wiodący - zwiększenie liczby pracowników wykonujących pracę zdalnie. Dla jednych jest wyznacznikiem nowoczesnego i efektywnego postrzegania środowiska pracy, dla innych sposobem na oszczędności. 


W jaki sposób najkorzystniej skompletować oprogramowanie w firmie?

Użyteczne i legalne oprogramowanie w firmie to nie tylko podstawa, to wymóg czasów. Współczesne rozwiązania technologiczne znakomicie ułatwiają i przyspieszają pracę, podwyższają efektywność.


Czy elektroniczny obieg dokumentów może ułatwić kontakty z urzędami?

Elektroniczny obieg dokumentów to narzędzie, którego użycie w Polsce staje się coraz powszechniejsze. W rozumieniu polskiego prawodawstwa jest systemem łączącym w jedną, spójną całość obieg dokumentów, z zachowaniem logiki i porządku specyficznych dla danej firmy czy urzędu. Audyt informatyczny - co to takiego i dlaczego warto z niego skorzystać?

Audyt to nic innego jak kontrola. Niezależnie od definicji jest to proces rozumiany jako ocena, porównanie oraz zmiana pewnego stanu. Przedmiotem audytu informatycznego jest badanie stanu oprogramowania, licencji i zasobów sprzętowych będących w posiadaniu konkretnej firmy. 


Zarządzanie zasobami ludzkimi - podstawowe informacje

Przedsiębiorstwo powołane jest do realizacji strategii, której wymiernym efektem powinny być określone profity. Aby osiągnąć ten cel niezbędni są ludzie, o odpowiedniej wiedzy, uzdolnieniach i postawach.


Dlaczego nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie informacji?

Bezpieczeństwo danych to kluczowy, jeśli nie najważniejszy aspekt funkcjonowania firmy na współczesnym rynku. Budowanie zaufania klienta do produktu czy usługi to proces długi i żmudny. 


Jak zorganizować pracę zdalną w firmie?

Od kilku miesięcy Polskę ogarnęła moda na bycie flexi, szczególnie w kontekście zatrudnienia. Promocja elastycznych form zatrudnienia to wynik zapotrzebowania rynku i ogólnoświatowych trendów. Aż 60% pracowników wcale nie uważa, że ich wydajność zależy od obecności w biurze.


Wirtualne biuro - jak to działa?

Dość nowym rozwiązaniem, które cieszy się rosnącą popularnością wśród nowych przedsiębiorców jest wirtualne biuro. Na czym to tak dokładnie polega?


Siedziba firmy - co wybrać?

Początkujący przedsiębiorca musi podjąć na starcie wiele decyzji. Jedną z najważniejszych jest decyzja o lokalizacji firmy. Podejmując tę decyzję należy rozważyć kilka możliwości.


Praca w domu? Unikaj problemów.

Wynajem odpowiedniego biura, o dobrej lokalizacji i w dobrej cenie stanowi czasem nie lada problem. Dlatego wielu ludzi decyduje się na pracę w domowym zaciszu, co niestety może wiązać się z dodatkowymi problemami.Co zrobić aby ich uniknąć?


Programy do wystawiania rachunków

Na rynku dostępnych jest wiele programów, które służą do wystawiania faktur klientom.Częśc firm wystawia jednak zwykłe rachunki.  
Powered by ArticleMS from ArticleTrader