Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


ZarządzanieCo musisz wiedzieć o workach BIG BAG?

Przy składowaniu oraz transportowaniu towarów o konsystencji sypkiej, liczy się trwałość zastosowanych pojemników, ich odporność na uszkodzenia, a jednocześnie ergonomiczna forma oszczędzająca miejsce oraz ułatwiająca załadunek i przenoszenie.


Z towarami niestandardowymi ostrożniej niż z jajkiem

Gdy procesy produkcyjne wymuszają na przedsiębiorcy konieczność przechowywania i transportowania materiałów niestandardowych, w tym chemikaliów czy cieczy niebezpiecznych, musi on zadbać o spełnienie określonych przez ustawodawcę wymogów i zapewnić odpowiednie wyposażenie magazynu.Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu

Wskazujemy na cztery ekonomiczne sposoby, dzięki którym zabezpieczymy magazyn oraz własną działalność przed ryzykiem strat materialnych czy utratą towaru na skutek niespodziewanych zdarzeń.


Jak wyposażyć restaurację, aby służyła gościom i pracownikom?

Bardzo często możemy usłyszeć, że moda na lokale gastronomiczne nigdy nie przeminie, jeśli więc zastanawiamy się nad biznesem, który zagwarantuje nam naprawdę duże zyski, powinniśmy skoncentrować się właśnie na wysiłkach ukierunkowanych na założenie restauracji.


Metodyka zarządzania Agile APMG

Wraz z rozwojem współczesnej nauki powstało bardzo wiele dodatkowych umiejętności, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie poszczególnych branży. Z racji tego, że dzisiaj coraz więcej zadań realizowanych jest w formie projektów, zarządzanie nimi ma coraz większe znaczenie.


Unifikacja, czyli wiesz, gdzie śpisz

Wiele hoteli przechodzi tak zwaną unifikację. Jest to proces ujednolicania wyglądu, standardów wyposażenia i jakości obsługi w taki sposób, aby w ramach całej sieci lub łańcucha hotele były maksymalnie podobne do siebie.Obsługa klienta w tradycyjnej księgarni, czyli radź sobie sam

Pogarszające się czytelnictwo książek nie musi oznaczać spadku liczby działających księgarni tradycyjnych. Jednakże od zakupów w Internecie i sklepach samoobsługowych wyróżniać je powinna jakość obsługi klienta.


Sukces sprzedażowy – jak go osiągnąć?

Każde przedsiębiorstwo, aby osiągnąć sukces, musi zainwestować w dział sprzedaży. To właśnie dzięki temu może w przyszłości cieszyć się dużymi przychodami. Jak sprawić, aby rozwijał się on sukcesywnie i kierował przedsiębiorstwo do zamierzonych celów?


Rejestratory czasu pracy - dobry sposób na zwiększenie samodyscypliny pracowników!

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, jak zwiększyć samodyscyplinę swoich pracowników i zmotywować ich do pracy. Jest na to kilka sposobów, można np. zaproponować im premię za dobrze wykonaną pracę lub zainstalować na komputerze program do rejestracji czasu pracy.  


Nowoczesna fabryka

Gospodarka zmienia się z dnia na dzień. Obecnie jak nigdy wcześniej mamy prawdziwy boom na nowe technologie. Nie inaczej sprawa ma się w przemyśle. Tam jest to jeszcze bardziej uwidocznione, ponieważ jest to gigantyczny rynek zbytu i co chwile ukazują się nowe rozwiązania dla przemysłu.


Automatyzacja fakturowania

Artykuł przedstawia narzędzie informatyczne do automatyzacji fakturowania. Dzieki rozwiązaniu można zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Zaoszczędzony czas pozwala zająć się sprawami ważnymi.


Księgowość - nie taka straszna, jak ją malują

Zmiany w prawie ułatwiają zakładanie własnych firm. Wciąż jednak problemem większości początkujących przedsiębiorców, jest prowadzenie księgowości. Czy konieczna jest pomoc ekspertów? Czy może bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest samodzielne księgowanie przychodów i rozchodów?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader