Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Biznes » Sprzedaz » Sprzedaż spółki z o.o.

Sprzedaż spółki z o.o.

autor: Konsultant | artykuł do pobrania

zamieszczono: 17.07.2014 11:20, przeczytano razy: 519, słów: 447


Jesteś właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i nie chcesz już jej dalej prowadzić? Uznałeś, że czas coś zmienić i chcesz od dziś zacząć nowy etap w swoim życiu? A może znalazłeś jakąś lepszą pracę?


Nie chcesz likwidacji spółki, tylko zamierzasz ją komuś oddać? Wystaw swoją spółkę na sprzedaż!

Obecnie jest to bardzo szybki i wygodny proces ponieważ sprzedaż spółki z o.o. może zakończyć się nawet w 24 godziny!

Po wejściu w życie uproszczenia przepisów odnośnie kupna oraz sprzedaży spółek z o.o., coraz częściej na polskim rynku gospodarczym słyszy się o tych dwóch procesach. Coraz więcej osób kupuje spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i cieszy się swoim własnym biznesem.
 
Masz oszczędności i nie wiesz w co zainwestować? Już dziś zobacz wszystkie oferty wystawionych na sprzedaż spółek z o.o. w internecie! Wybierz dla siebie tą jedną, odpowiednią i zacznij zarabiać duże pieniądze! Będąc właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nic nie tracisz, a wręcz przeciwnie- zyskujesz bardzo dużo! Co prawda, musisz poświęcić na to trochę czasu, ale czego się nie robi, aby zarobić jak najwięcej? Sprzedaż spółki z o.o. jest teraz bardzo popularna ponieważ w obecnym czasie jest bardzo dużo gotowych tzw. „czystych spółek”. Kiedyś można było natrafić na zadłużoną spółkę z o.o., jednak teraz ten problem już prawie całkowicie zniknął. Już nie musimy się martwić, że zakupimy spółkę, która nie będzie nam przynosić zysków!
 
W każdej chwili, mając tylko chęci, czas oraz pieniądze, możemy zakupić gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Unikniemy długiego czekania na wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, nie będziemy musieli wypełniać wszystkich potrzebnych dokumentów na założenie spółki z o.o. Właścicielami spółki możemy stać się 24 godziny po zakupie! Gotowe spółki posiadają już m.in. REGON, NIP, VAT. Nie trzeba już wnosić minimalnego kapitału zakładowego, co jest podstawą założenia spółki. Spółki kupione w ten sposób są wolne od zadłużeń i wad prawnych. Nie posiadają zobowiązań wobec wierzycieli, co jest zagwarantowane notarialnie. Naprawdę warto! Gotowe spółki posiadają już wszystkie niezbędne dokumenty.
 
Sprzedaż spółki z o.o. jest bardzo opłacalna nie tylko dla sprzedającego, ale także i kupującego. Kupujący będzie mógł dłużej cieszyć się z bycia właścicielem i zacznie szybciej zarabiać pieniądze. Naprawdę nie ma się co zastanawiać! Bo jednak nie ma to jak własny biznes, który przynosi nam takie dochody, że możemy je przeznaczyć nie tylko na podstawowe potrzeby, ale także na przyjemności!

o Autorze

(Aleksander K.) Doradca Finansowy - specjalizacja w pośrednictwie w sprzedaży oraz zakupie spółek. Więcej informacji z działu spółek znajdą Państwo na moim blogu.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader